Producent okien MS więcej niż OKNA

ocena gwiazdki 3.33 / 5.00 - 3 głosów Oceń
MS więcej niż OKNA logo

ul. Portowa 16
76-200 Słupsk
Polska pomorskie

tel. (+48 59) 84 10 800
fax (+48 59) 84 10 802

info@ms.pl
ms.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

MS więcej niż OKNA jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku. Firma powstała w 1991 roku, a od 1993 roku produkuje okna. Samodzielna spółka zmieniła się w grupę zrzeszającą 3 wyspecjalizowane firmy ze 100% polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników. 20-sto letnie doświadczenie  w produkcji okien PCV pozwala nam oferować najbardziej zaawansowane konstrukcje okienne typu Patio PSK czy HST, a  dzięki stosowanej technologii wklejania szyb, okna o dużych gabarytach.

Zapytaj o okna MS więcej niż OKNA

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz MS więcej niż OKNA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?