Producent okien OKno-SENS Produkcja, sprzedaż, montaż okien i drzwi PVC.

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
OKno-SENS Produkcja, sprzedaż, montaż okien i drzwi PVC. logo

ul. Ks. Tischnera 1 (wjazd od ul. Byczyńskiej)
46-200 Kluczbork
Polska opolskie

+48 516 55 02 55

info@okno-sense.pl
www.okno-sense.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkcja, sprzedaż i montaż okien PVC w systemie GEALAN S 8000 - 6 komorowe okna wyposażone w okucia WINKHAUS ACTIVPILOT. W swojej ofercie posiadmy również rolety, zewnętrzne, parapety, drzwi oraz inne elementy wyposażenia okien.

Jesteśmy również dystrybutorem bram garażowych - HORMANN i KRISPOL. Oferujemy usługi montażowe bram z napędami firmy NICE, SOMFY i inne. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Zapytaj o okna OKno-SENS Produkcja, sprzedaż, montaż okien i drzwi PVC.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz OKno-SENS Produkcja, sprzedaż, montaż okien i drzwi PVC. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?