Producent okien PLAST-SYSTEM

ocena gwiazdki 4.43 / 5.00
PLAST-SYSTEM lokalizacja firmy - mapa

ul. Czachowskiego 6
26-600 Radom
Polska mazowieckie

48 362 91 98

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkcją okien z PVC zajmujemy się od 1992 roku, kiedy to rozpoczęliśmy współpracę z niemieckim producentem profili VEKA, a gdy firma ta w 1994 roku otworzyła oddział w Polsce, zostaliśmy jednym z pierwszych klientów VEKA Polska. W ubiegłym roku minęło już 25 lat naszej współpracy z VEKĄ, w którym to okresie wymieniliśmy i zamontowaliśmy setki tysięcy okien. Aktualnie produkujemy okna i drzwi z PCV również w niemieckim systemie ALUPLAST.

Zajmujemy się też ślusarką aluminiową, produkując okna, drzwi, ścianki działowe, ogrody zimowe, fasady i inne konstrukcje z aluminium w różnych systemach, przede wszystkim ALURON. Powiązana z nami firma IZOGLAS od ponad 20 lat działa na rynku osłon przeciwsłonecznych. Produkowane przez nią żaluzje międzyszybowe z funkcją podnoszenia i obracania wewnątrz hermetycznie zespolonej szyby są unikatowym produktem, stosowanym w oknach, drzwiach, ściankach działowych i fasadach.

Kompleksowo wyposażamy Klientów w stolarkę okienną i drzwiową opartą na najlepszych systemach na rynku, a także w bramy garażowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz takie elementy jak: witraże, szprosy międzyszybowe lub naklejane, balustrady aluminiowe, nawiewniki okienne, aluminiowe rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, daszki nad wejścia, okiennice, moskitiery, markizy, zabezpieczenia antywłamaniowe do okien i drzwi.

Oprócz jakości produktów pilnujemy także jakości montażu, gdyż ma ona istotny wpływ na niezawodne funkcjonowanie i trwałość produktów. Do dyspozycji naszych Klientów mamy sprawdzone i profesjonalnie działające grupy montażowe, które wykonują powierzone prace montażowe na najwyższym poziomie.

Zapytaj o okna PLAST-SYSTEM

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PLAST-SYSTEM w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.