Producent okien R&M ALUFASADY Sp. z o.o.

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
R&M ALUFASADY Sp. z o.o. lokalizacja firmy - mapa

Jędrzejów
28-300 ul. Kielecka 44
Polska świętokrzyskie

530-755-304

600-646-898

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Od 1989 roku specjalizujemy się w produkcji i montażu fasad aluminiowych, budowlanej stolarki aluminiowej oraz PCV. Naszą MISJĄ jest najdoskonalsze zaspokajanie potrzeb inwestorów i generalnych wykonawców poprzez realizację tematów związanych ze ślusarką aluminiową oraz różnymi typami fasad zgodnie z najnowocześniejszą wiedzą inżynierską, najlepszymi rozwiązaniami organizacji pracy przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Celem naszej firmy to działanie w idei społecznej odpowiedzialności biznesu w zgodzie z otoczeniem przedsiębiorstwa. Zarząd firmy oraz zakład produkcyjny i biuro projektowe mieści się w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim.

Podstawowymi oferowanymi przez nas systemami są SCHUCO, PONZIO, ALIPLAST. Posiadane przez nasze kierownictwo wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stwierdzić, że są to najlepsze, sprawdzone, systemy. Systemy te są doskonale dopracowane i wciąż rozwijane, obejmujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie fasad oraz stolarki aluminiowej. Dla uzyskania najlepszej jakości produktów współpracujemy z wiodącymi europejskimi hutami szkła.

Mam nadzieją że przekonałem Państwa co do jakości wykonywanych przez nas usług i chciałbym gorąco zaprosić do współpracy.

Zapytaj o okna R&M ALUFASADY Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz R&M ALUFASADY Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.