Producent okien Roto Frank Okucia Budowlane

Ocena firmy: ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Roto Frank Okucia Budowlane logo miniatura
Roto Frank Okucia Budowlane lokalizacja firmy - mapa

Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa
Polska mazowieckie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Od ponad 80 lat jesteśmy światowym liderem technologii rozwierno-uchylnych do okien i drzwi balkonowych. Asortyment Roto obejmuje okucia i klamki do okien i drzwi rozwierno-uchylnych, przesuwnych, harmonijkowych, a także zamki, zawiasy i progi, akcesoria do szklenia oraz elektroniczne wyposażenie dodatkowe. Ponad 8000 artykułów z gamy różnych rozwiązań łączy bezpieczeństwo, zarządzanie energią i komfort w budynkach. Innowacyjne niezawodne okucia produkowane są w 15 zakładach Roto na całym świecie.

Nie jesteś pewien, którą technologię okuć wybrać do swoich okien i drzwi spośród wielu dobrych dostępnych na rynku? My jesteśmy pewni: Roto to najlepszy wybór. Na naszą korzyść jako dostawcy okuć i partnera serwisowego przemawia wiele ważnych powodów! 

Rozwiązania systemowe Roto sprawiają, że budynki na całym świecie są wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej atrakcyjne. Od 1935 roku nazwa Roto kojarzona jest z wynalazczością i postępem technologicznym w dziedzinie komponentów systemowych dla budownictwa. Roto posiada najlepsze na świecie know-how w zakresie produkcji okuć oraz integracji okuć w oknach i drzwiach. Dzięki temu możesz wytwarzać najlepsze okna i drzwi. 

Zapytaj o okna Roto Frank Okucia Budowlane

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Roto Frank Okucia Budowlane w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.