Producent okien TUR-PLAST

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
TUR-PLAST lokalizacja firmy - mapa

Pławieńska 7
78-550 Czaplinek
Polska zachodniopomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkujemy energooszczędne Okna PCV i aluminiowe. Nasza specjalność to OKNA NIETYPOWE, łukowe, okrągłe, trójkątne. Okna PCV produkujemy na bazie solidnych profili okiennych niemieckiej firmy Schüco. Osobny dział zajmuje się produkcją DRZWI ZEWNĘTRZNYCH z PCV oraz aluminiowych. Polecamy nasze DRZWI TARASOWE PRZESUWNE typu HS bez progu. W naszej ofercie znajdziecie również rolety zewnętrzne nadstawne i adaptacyjne, bramy garażowe, okna dachowe oraz parapety.

Zapytaj o okna TUR-PLAST

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz TUR-PLAST w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.