Producent okien Vetrex

ocena gwiazdki 4.13 / 5.00

ul. Skarszewska 13
83-110 Rokitki
Polska pomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena:
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Od 1997 roku specjalizujemy się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PVC. Dla naszych Klientów z całej Europy wyprodukowaliśmy już ponad 3 mln okien. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalnie dostosowanych do potrzeb Klientów. Dzięki naszym specjalistom, którzy od lat pracują w branży stolarki okiennej i drzwiowej oraz zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych, mamy pewność, że nasze produkty są bezpieczne i niezawodne.

 

Zapytaj o okna Vetrex

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Vetrex w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.