Producent okien Windows 2000

ocena gwiazdki 4.00 / 5.00
Windows 2000 lokalizacja firmy - mapa

ul. Sobieskiego 23
84-230 Rumia
Polska pomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma WINDOWS 2000 powstała w 1990 roku. Obszar naszej działalności obejmuje produkcję okien, drzwi, fasad z PCV, aluminium i drewna. Intensywny rozwój przedsiębiorstwa oraz ponad 20 letnie doświadczenie sprawiły, że należymy do czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce północnej. Obecnie zatrudniamy 160 wysoko wykwalifikowanych pracowników, w tym 120 związanych bezpośrednio z produkcją.

Wysoką jakość naszych okien i drzwi gwarantują certyfikaty i atesty. Spełniamy wszelkie warunki wymagane przez prawo budowlane w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Naszą stolarkę produkujemy zarówno na rynek polski jak i na eksport. Mamy stałych odbiorców na terenie Belgii, Holandii, Francji, Danii, Niemczech, Norwegii , Szwecji, Anglii, Irlandii, Słowacji, Czechach oraz na Węgrzech i Litwie.

Do produkcji okien i drzwi PCV stosujemy profile, znanego i cenionego na rynku europejskim niemieckiego koncernu REHAU oraz ALUPLAST, WITAL. Nasze okna wyposażamy ponadto w okucia obwiedniowe najnowszej generacji marki Siegenia oraz szkło firmy Pilkington. 

Zapytaj o okna Windows 2000

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Windows 2000 w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.