Szukaj w Oknotest.pl
reklama

AL-TECH Aluprof MB-77 HS
Drzwi unoszono-przesuwne HST

0

Aluminiowe drzwi tarasowe unoszono-przesuwne MB-77 HS należą w tej kategorii konstrukcji do produktów o najlepszych właściwościach użytkowych oraz spełniają wszelkie wymagania stawiane energooszczędnym drzwiom przesuwnym.

Ze względu na sposób otwierania polegający na równoległym do płaszczyzny drzwi ruchu wielkogabarytowych skrzydeł czynnych umożliwiają bardzo dobry kontakt z otoczeniem, a w pozycji otwartej nie zabierają miejsca we wnętrzu pomieszczenia, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania.

reklama

Aluminiowe drzwi tarasowe unoszono-przesuwne MB-77 HS wykonywane są w wariantach MB-77 HS ST oraz MB-77 HS HI różniących się poziomem izolacji termicznej. Budowa i geometria kształtowników pozwala na wykonywanie ekskluzywnych tarasowych drzwi unoszono przesuwnych o dużych gabarytach, wypełnionych szkłem jedno lub dwukomorowym.

Wytrzymałe i smukłe profile umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi tarasowych o ciężarze skrzydła do 400 kg, wysokości do 3,2 m i szerokości do 3,3 m w tym drzwi narożnych 90° i 270° stopni z ruchomym słupkiem.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy AL-TECH.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.