Szukaj w Oknotest.pl

reklama

AL-TECH Aliplast Superial I+
Okna i drzwi balkonowe

0

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe ALIPLAST SUPERIAL I+, to rozwiązania, które znajdują zastosowanie w projektowaniu obiektów  budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. System pozwala wykonywanie nowoczesnych konstrukcji okiennych w wielu wariantach, a także  możliwość  instalowania okien w systemach fasadowych.

Wysoki poziom izolacyjności termicznej kształtowników uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła pakietów szyb zespolonych, co poprawiło współczynnik przenikania ciepła złożeń od 0,2 W/(m2*K) do 0,4 W/(m2*K).

reklama

Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb jedno,  dwukomorowych w tym szyb specjalnych o podwyższonej izolacyjności akustycznej lub antywłamaniowych. Listwy przyszybowe dostępne są w  wariancie prostokątnym i zaokrąglonym, a geometria kształtowników dostosowana jest do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych i okuć PVC.

Rozbudowana biblioteka profili gwarantuje uzyskanie wymaganej estetyki i wytrzymałości konstrukcji. Gdy to konieczne lub wymagane dostępna jest opcja niskiego progu w drzwiach balkonowych  jedno i dwuskrzydłowych.

Odpowiednio wysoki poziom ochrony przed przenikaniem powietrza i wodoszczelności uzyskuje się dzięki zastosowaniu uszczelki ACRS461. Odwodnienie konstrukcji dostępne w wariancie tradycyjnym lub ukrytym.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy AL-TECH.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024