Szukaj w Oknotest.pl

reklama

AL-TECH Aluprof MB-86
Okna i drzwi balkonowe

0

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe MB-86, to linia wszechstronnych konstrukcji o najwyższym poziomie właściwości użytkowych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W zależności od wymagań w zakresie oszczędności energii cieplnej aluminiowe okna i drzwi balkonowe MB-86 mogą być wykonane w jednym z trzech wariantów: MB-86 ST, MB-86 SI i MB-86 AERO.

reklama

Szerokie przekładki termiczne o innowacyjnym kształcie pozwalają na zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profili, a dwukomponentowa uszczelka centralna doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą.

Geometria kształtowników oraz wręby okuciowe dostosowano do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych. Głębokość profili umożliwia szeroki zakres szklenia.

Inwestorzy mogą korzystać ze wszystkich spotykanych typów szyb zespolonych, w tym także rozwiązań wielokomorowych oraz szyb specjalnych o podwyższonej izolacyjności akustycznej albo odporności na włamanie.

Wewnętrzne listwy przyszybowe posiadają dodatkowe uszczelnienie i dostępne są w trzech wariantach: Standard, Prestige i Style, różniących się estetyką i detalami wykończenia.

reklama

Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania aluminiowych okien i drzwi balkonowych MB-86 otwory odwodnieni można wykonać w sposób tradycyjny bądź niewidoczny od strony zewnętrznej płaszczyzny konstrukcji.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy AL-TECH.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024