Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Bertrand STRONGLINE
Okna i drzwi balkonowe

5

Drewniane okna i drzwi balkonowe STRONGLINE, to innowacyjna linia konstrukcji, które łączą naturalne walory drewna oraz właściwości użytkowe wynikające z zastosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych.  

Głębokość ramy ościeżnicy i ramy skrzydła wynosi 92mm,  dzięki czemu drewniane okna i drzwi balkonowe STRONGLINE, to najbardziej stabilny i wytrzymały profil na rynku. Współczynnik przenikania ciepła ramy i skrzydła kształtuje się na poziomie 1,0 – 1,2 W/(m2*K), co gwarantuje rewelacyjną ochronę cieplną.

reklama

Porowata struktura drewna oraz system wrębów konstrukcyjnych sprawiają, że wnętrze domu jest także doskonale chronione przed deszczem, wiatrem, zanieczyszczeniami i hałasem przy zachowaniu optymalnej wentylacji pomieszczeń.

Masywny wygląd łagodzą zaokrąglone kształty oraz ozdobne frezy, dzięki którym STRONGLINE wygląda bardzo solidnie i elegancko. Drewniane okna i drzwi balkonowe STRONGLINE mogą być dodatkowo wyposażone w dodatkowe elementy upiększające, takie jak szczebliny, słupki, ślemiona, łuki, witraże, ozdobne rzeźbienia oraz klamki w różnych kształtach i kolorach.

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz drewnianych okien i drzwi balkonowych STRONGLINE:

  • głębokość systemu 92 mm
  • bogaty asortyment gatunków drewna
  • dwukomorowe szklenie
  • 3 linie uszczelnienia
  • podwójny okapnik

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Bertrand.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024