Bertrand opinie i oceny

Ocena firmy: ocena gwiazdki 4.59 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Bertrand? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Bertrand? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Bertrand logo

ul. Wejherowska 12, 84-242 Luzino
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 10.05.2022 0 1 0 1

Państwa firma to jakaś groteska - od 3 miesięcy nie są w stanie Państwo zrealizować zamówienia - umawiacie się na konkretny dzień po czym nie przyjeżdżacie - i powtarza się to kolejny już raz. Totalna porażka. Straciliśmy 3 dni urlopu, przygotowując za każdym razem wszystko do montażu i zostając w domu - mamy wstrzymane wszystkie prace bo bez okien nie możemy ruszyć dalej. Nigdy w życiu nie współpracowałam z kimś tak nieslownym i niekompetentnym jak ta firma. Kwestie handlowe są ok - tu nie mam uwag (niestety bo jednak to nas zmyliło ) ale produkcja i montaż to jakaś komedia. Umawiaja się , po czym co godzina opóźniają przyjazd po to aby ostatecznie nie przyjechać KOLEJNY raz wcale.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Bertrand lub opinię o firmie Bertrand? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: