Drzwi przesuwne Dragon Smart-Slide

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Drzwi tarasowe, przesuwne, DRAGON SMART-SLIDE to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/ okien przesuwnych. Jest to lżejsza konstrukcja do nieco mniejszych przeszkleń niż Drzwi Tarasowe HUSARIA. Zaletą ich jest, intuicyjna, łatwość obsługi. Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że DRAGON SMART-SLIDE osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

Wszystko to dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom obwodowym skrzydła, które poprzez przekręcenie klamki są dociskane poprzecznie do ościeżnicy, po całym obwodzie. Uzyskanie dużej szczelności zapewniają również punkty ryglowania w obszarze słupka. Drzwi takie mogą mieć zewnętrzne okładziny aluminiowe, dzięki temu mogą uzyskać dowolny kolor z palety RAL oraz wzrasta ich żywotność.

Możliwa wersja ekonomiczna drzwi o mniejszej szerokości zabudowy z zachowaniem walorów statycznych i wizualnych drzwi o szerszej zabudowie. Zastosowanie drzwi przesuwnych Dragon Smart-Slide to również krok w kierunku optymalnego wykorzystania powierzchni wewnątrz pomieszczenia, gdyż otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydeł, które głęboko „wchodziłyby” w przestrzeń mieszkalną. Drzwi smart-slide można wykonać w dwóch schematach A oraz C:

  • A: 2-kwaterowe – z jednym skrzydłem ruchomym
  • C: 4-kwaterowe – z dwoma środkowymi skrzydłami ruchomymi
Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.bogdanski.com.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Bogdański logo

ul. Kolejowa 16
33-300 Nowy Sącz
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Bogdański

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Bogdański w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Bogdański w Rankingu Okien

Pasyw Top

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pasyw Clasic

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pasyw Trendy

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Trendy

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Prestige

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Duoport SUV

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Husaria HST

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Ponzio PE 60

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Ponzio PE 68

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien