Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Bogdański Dragon Smart-Slide
Drzwi przesuwne

0

Drzwi tarasowe, przesuwne, DRAGON SMART-SLIDE to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/ okien przesuwnych. Jest to lżejsza konstrukcja do nieco mniejszych przeszkleń niż Drzwi Tarasowe HUSARIA. Zaletą ich jest, intuicyjna, łatwość obsługi. Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że DRAGON SMART-SLIDE osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

Wszystko to dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom obwodowym skrzydła, które poprzez przekręcenie klamki są dociskane poprzecznie do ościeżnicy, po całym obwodzie. Uzyskanie dużej szczelności zapewniają również punkty ryglowania w obszarze słupka. Drzwi takie mogą mieć zewnętrzne okładziny aluminiowe, dzięki temu mogą uzyskać dowolny kolor z palety RAL oraz wzrasta ich żywotność.

reklama

Możliwa wersja ekonomiczna drzwi o mniejszej szerokości zabudowy z zachowaniem walorów statycznych i wizualnych drzwi o szerszej zabudowie. Zastosowanie drzwi przesuwnych Dragon Smart-Slide to również krok w kierunku optymalnego wykorzystania powierzchni wewnątrz pomieszczenia, gdyż otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydeł, które głęboko „wchodziłyby” w przestrzeń mieszkalną. Drzwi smart-slide można wykonać w dwóch schematach A oraz C:

  • A: 2-kwaterowe – z jednym skrzydłem ruchomym
  • C: 4-kwaterowe – z dwoma środkowymi skrzydłami ruchomymi

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Bogdański.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.