Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Domel MB-104
Okna i drzwi balkonowe

0

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe MB-104 stanowią wyjątkowy element architektonicznej zabudowy zewnętrznej. Głębokość konstrukcyjna kształtownika ramy ościeżnicy wynosi 95 mm, a ramy skrzydła aż 104 mm.

Okna i drzwi balkonowe MB-104  wykonuje się z profili o najwyższej izolacyjności termicznej, spełniających wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. Konstrukcje w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej można wykonać w wariantach Mb-104 SI lub MB-104 AERO.

reklama

Szczególną przydatność wyrobów w budownictwie pasywnym potwierdzają certyfikaty Passive House Institute w Darmstadt dla okien i drzwi MB 104 Passive AERO oraz MB 104 Passive SI. System służy do wykonywania różnych typów okien, wiatrołapów, witryn, i konstrukcji przestrzennych, które poza doskonałą izolacją termiczną, cechuje również bardzo dobra izolacja akustyczna, odporność na oddziaływanie wody opadowej i szczelność powietrzna.

W oknach i drzwiach balkonowych MB-104 przewidziano możliwość zastosowania zawiasów tradycyjnych bądź ukrytych oraz szeroki zakres oszkleń o grubości pakietów szyb zespolonych do 81 mm.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Domel.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.