Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Drutex SA Duoline 68
Okna i drzwi balkonowe

0

System okien drewniano-aluminiowych Drutex SA DUOLINE 68, to przykład innowacyjnych rozwiązań i doskonałych rezultatów w efekcie technologicznego połączenia trwałości aluminium i estetyki drewna. Okna i drzwi balkonowe DUOLINE 68 charakteryzują się klasyczną linią krawędzi profili aluminiowych, co świetnie wpisuje się w aktualne trendy wzornictwa przemysłowego odpowiadające oczekiwaniom nabywców chętnie powracających do klasycznego architektonicznego modernizmu w architekturze. Profil drewniany o głębokości 68 mm, wykonany z trzy- lub czterowarstwowej kantówki litej w jednym z trzech gatunków drewna: meranti 450+, sosna i modrzew, a co za tym idzie bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych. Zewnętrzna nakładka aluminiowa, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne, jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność.

Konstrukcje okienne DUOLINE 68 wyposażone są w standardzie w pakiet dwuszybowy o grubości 24 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673 z ramką stalową ocynkowaną. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnorodnych opcjach kolorystycznych. W każdym przypadku istnieje także możliwość zastosowania pakietów dwu lub trzy-szybowych:

reklama

Duoline 68 mm – max. pakiet szybowy to 46 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,6 W/(m2*K)

Gdy to konieczne lub oczekiwane istnieje zastosowanie znajdują szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowane, bezpieczne, antywłamaniowe, ornamentowe, przeciwsłoneczne.

Sprawność i komfort użytkowania zapewniają okucia obwiedniowe MACO MULTI MATIC KS. W standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe. Okna DUOLINE 68 wyposażone są w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła oraz mechanizm mikrowentylacji w rozwórce. Opcjonalnie przewiduje się zastosowanie ukrytych zawiasów.

W standardzie uszczelnienie z EPDM i TPE.

reklama

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Drutex SA.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.