Okna i drzwi balkonowe IV 101 Gold Plus

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Charakterystyka okien drewnianych systemu DZIADEK IV-101 GOLD PLUS:

  • ramy ościeżnic i skrzydeł wykonywane są z selekcjonowanych półfabrykatów warstwowo klejonych z drewna sosnowego lub azjatyckiego red meranti, profile okienne wykonywane są w oparciu o niemiecki system IV-88 firmy GOLD
  • Okna drewniane systemu GOLD PLUS posiadają przenikalność cieplną dla całego okna o wartości Uw=0,8 W/m2K (dotyczy okna referencyjnego 1-dzielnego o wymiarach 1230x1480mm).
  • Stolarka produkowana jest z drewna sosnowego i red meranti, wyposażona w okucia obwiedniowe, szklona szybami dwukomorowymi o współczynniku Ug=0,6 W/m2K z termoizolacyjną ramką dystansową.
  • Okna i drzwi balkonowe do domów pasywnych i niskoenergetycznych w standardzie wykańczane są farbami akrylowymi z palety Lazur i RAL firmy Remmers.
Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.dziadek.com.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Dziadek logo

Bielice 21
13-330 Krotoszyny
Polska warmińsko-mazurskie

Zapytaj o ten produkt firmę Dziadek

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Dziadek w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Dziadek w Rankingu Okien

IV 68

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

IV 88

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien