Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Eko-Okna EkoSun 70
Okna i drzwi balkonowe

5

Okna i drzwi balkonowe EKO SUN 70, to odpowiedź na potrzeby klientów, dla których nienaganne walory techniczne muszą iść w parze z ekonomiką zastosowań. EKO SUN 70 został zaprojektowany w oparciu o sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Okna są  stabilne, sztywne, szczelne oraz zapewniają izolację akustyczną i termiczną na bardzo dobrym poziomie. Kształtowniki i konstrukcje okienne posiadają bardzo dobre właściwości termiczne, a przy okazji dają ogromne możliwości projektowania i tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb nabywców. konstrukcyjne. Okna i drzwi EKO SUN 70 uzupełnione opakiet trzyszybowy oraz ciepłą ramkę dystansową stanowią bardzo dobry izolator termiczny dając jednocześnie dobrą ochronę przed włamaniem. Profile w systemie EKO SUN 70  dostępne są w dwóch wariantach wzornictwa użytkowego Soft-Line i Round-Line, dzięki czemu uzyskujemy dużą swobodę i możliwość aranżacji elewacji obiektu i wnętrz pomieszczeń mieszkalnych lub użytkowych. Kształtowniki występują w szerokiej palecie kolorów gładkich i drewnopodobnych. Okna i drzwi EKO SUN 70  mogą być okleinowane jednostronnie, dwustronnie oraz w formule duo-kolor.

Okna EKO SUN 70 wyposażone są w doskonały zestaw okuć obwiedniowych. Standardowo okno posiada zaczepy antywyważeniowe na każdym ze skrzydełoraz czopy z regulacją docisku,utrudniające włamanie. EKO-OKNA, jako jeden z nielicznych producentów, uzupełnia okucia skrzydeł uchylno-rozwieranych w blokadę błędnego położenia klamkizintegrowaną z podnośnikiem skrzydła. Gdy to konieczne lub oczekiwane każde z okuć obwiedniowych można uzupełnić o dodatkowe zaczepy antywłamaniowe oraz klamki Hoppe Secustik z kluczykiem spełniając warunki klas RC1 i RC2 odporności na włamanie. Podnosząc poziom bezpieczeństwa okna EKO SUN 70 można wyposażyć w szyby bezpieczne, szyby hartowane, kontaktrony bądź pętlę alarmową. Pętla alarmowa instalowana w szybie zadziała w momencie stłuczenia szyby lub innego naruszenia jej struktury.

reklama

Opcjonalnie, konstrukcje mogą być również wyposażone w okucia MACO Multi-Power, czyli tzw. okucie ukryte. W tym przypadku elementy okucia schowane są w obszarze wrębu i całkowicie niewidoczne przy zamkniętym skrzydle. Ukryte mogą być zarówno szyny ruchomego słupka, drążki napędowe, zawiasy oraz inne elementy funkcjonalne. Zaletą rozwiązania jest możliwość regulacji 3D, zintegrowanego dostosowania szerokości otwarcia skrzydła oraz wyższa nośność przy jednoczesnym ograniczeniu wartości mostków termicznych. Okna EKO SUN 70 z okuciem Multi-Power są również znacznie łatwiejsze w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, ponieważ nie stosuje się w nich klasycznych osłonek na zawiasy, na których osadza się kurz lub inne zabrudzenia będące następstwem eksploatacji.

 Charakterystyka i specyfikacja techniczna systemu i okien EKO SUN 70:

 • profil klasy „B”,
 • 6-komorowa budowa,
 • głębokość zabudowy 70 mm,
 • na rdzeniu białym, brązowym i karmelowym,
 • system wyposażony w 2 uszczelki,
 • w standardzie blokada błędnego położenia klamki (okna RU),
 • w standardzie mikrowentylacja w rozwórce (okna RU),
 • szklenie pakietami do szerokości 45 mm,
 • standardowy pakiet szklenia to 4/16Ar/4th [Ug=1,1]*,
 • okucie w standardzie wyposażone w dwa punkty antywyważeniowe na skrzydło,
 • do wyboru w wariancie ze skrzydłem Round-Line lub Soft-Line,
 • możliwość zastosowania krytych zawiasów. 

*Standard na dzień 16.04.2019. Wymaga potwierdzenia technologicznego.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Eko-Okna.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024