Okna i drzwi balkonowe Perfekt

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Okna i drzwi balkonowe PERFEKT, to nie tylko flagowy produkt Ekoplast, to również absolutna czołówka okien Premium. Zastosowane technologie czynią okna Perfekt doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie liczy się energooszczędność, design i wyjątkowy wygląd. System trzech uszczelek (ze specjalnym klipsem mocowanym na trzeciej uszczelce) pozwala osiągnąć wysoką szczelność okna.

Współczynnik przenikania ciepła może być dodatkowo zmniejszony dzięki technologii „Foam-inside”, wypełniania wewnętrznych kształtowników specjalną pianką poliuretanową już po ostatecznym zgrzaniu ościeżnic. Szerokość stosowanych profili w oknach Perfekt pozwala na zastosowanie ich w oknach typu Monoblock czy renowacyjnych. Sprawdzą się one doskonale niezależnie od rodzaju architektury.

Okna i drzwi balkonowe PERFEKT charakteryzuje nowoczesny, elegancki wygląd. Technologia produkcji profili „Titanium Technology” zakłada zastosowanie tlenku tytanu zamiast ołowiu, co oznacza większą trwałość i stabilność. Ponadto umożliwia zmniejszenie ramy i profili, a to pozwala zwiększyć powierzchnię przeszklenia, które zapewni więcej światła w pomieszczeniu.

Profile okien Perfekt mogą być barwione w masie na kolor grafitowy, a technologia V-Perfect zapewnia idealne łączenia, co pozwala dobrać najlepszą kolorystykę bez obaw o efekt końcowy.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.ekoplast-group.com

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Ekoplast logo

ul. Bronowicka 10a
30-084 Kraków
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Ekoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Ekoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Ekoplast w Rankingu Okien

Modern

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Modern+

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Komfort

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HST 85

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Multi-Sliding

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

PSK

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Ecofutural

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Imperial

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Superial

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien