Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Ekoplast Perfekt
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe PERFEKT, to nie tylko flagowy produkt Ekoplast, to również absolutna czołówka okien Premium. Zastosowane technologie czynią okna Perfekt doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie liczy się energooszczędność, design i wyjątkowy wygląd. System trzech uszczelek (ze specjalnym klipsem mocowanym na trzeciej uszczelce) pozwala osiągnąć wysoką szczelność okna.

Współczynnik przenikania ciepła może być dodatkowo zmniejszony dzięki technologii „Foam-inside”, wypełniania wewnętrznych kształtowników specjalną pianką poliuretanową już po ostatecznym zgrzaniu ościeżnic. Szerokość stosowanych profili w oknach Perfekt pozwala na zastosowanie ich w oknach typu Monoblock czy renowacyjnych. Sprawdzą się one doskonale niezależnie od rodzaju architektury.

reklama

Okna i drzwi balkonowe PERFEKT charakteryzuje nowoczesny, elegancki wygląd. Technologia produkcji profili „Titanium Technology” zakłada zastosowanie tlenku tytanu zamiast ołowiu, co oznacza większą trwałość i stabilność. Ponadto umożliwia zmniejszenie ramy i profili, a to pozwala zwiększyć powierzchnię przeszklenia, które zapewni więcej światła w pomieszczeniu.

Profile okien Perfekt mogą być barwione w masie na kolor grafitowy, a technologia V-Perfect zapewnia idealne łączenia, co pozwala dobrać najlepszą kolorystykę bez obaw o efekt końcowy.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Ekoplast.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.