Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Fakro InnoView Modern
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna drewniano-aluminiowe FAKRO INNOVA MODERN wykonane są tylko z najwyższej jakości drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Zastosowanie trzech typów okładziny aluminiowej, trzech typów drewna, dwóch rodzajów zakończenia profilu drewnianego, oraz ogromny wybór z palety kolorystycznej, (odrębnie dla części zewnętrznej i wewnętrznej okna), pozwalają na stworzenie niezliczonej liczby kombinacji.

Pełna paleta RAL w matowym typie połysku, w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi strukturami kryjącymi (w tym warstwy drewnopodobne) pozwala na pełną swobodę w projektowaniu okna. 

reklama

Okładzina aluminiowa posiada bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, wykonana jest z surowca najwyższej jakości i jest bardzo łatwa w utrzymaniu, a drewniana rama zapewnia przytulny klimat wnętrza pomieszczenia.

Główna cechą i wyróżnikiem okien FAKRO INNOVA MODERN jest kształt zewnętrznej okładziny aluminiowej. Nowoczesny profil skrzydła, zlicowany jest z profilem ramy okiennej tworząc wizualnie jedną płaszczyznę z mocno zaznaczonym pośrodku rantem. Specjalny kształt skrzydła aluminiowego, który powoduje wysunięcie szyby o 15 mm do przodu w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych, co umożliwia zastosowanie szerszego pakietu szybowego przy mniejszym przekroju drewna.

Aluminiowo-drewniane okna i drzwi balkonowe FAKRO INNOVA MODERN, to dostosowanie do nowoczesnych projektów architektonicznych oraz otwarcie się na nowy design w stolarce otworowej.

Mechanizmy zastosowane w oknach INNOVIEW to najnowsze rozwiązania lidera rynku okuć firmy SIEGENIA. Najnowocześniejszy system okuć sprawia, że wszystkie okna INNOVIEW wykonane są w klasie bezpieczeństwa RC1. Takie  rozwiązanie gwarantuje podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien.

reklama

Możliwe jest także wykonanie okien z większa ilością zabezpieczeń antywłamaniowych w klasie RC2. Okucia Siegenia samoczynnie dopasowują się do warunków zewnętrznych, gwarantując zawsze prawidłową pozycję ryglowania skrzydła.

  • Współczynnik przenikania ciepła Uw: do 0,72 W/(m2K)
  • Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw: do 45 dB

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Fakro.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.