Gdańska Fabryka Okien w Rankingu Okien

Gdańska Fabryka Okien logo miniatura
94 diament ikona
0
Technika okienna
94
Oceny i opinie
Opinie i oceny

Okna i drzwi balkonowe Gdańska Fabryka Okien

Pokaż okna: PCV aluminiowe

Veka Softline 82 MD

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Veka Perfectline 70

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Salamander bluEvolution 82 MD

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Salamander bluEvolution 73

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Patio

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Veka Slide HST

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluron AS 75

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluron 80 US

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluron AS 178 HS

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien
Gdańska Fabryka Okien lokalizacja firmy - mapa

ul. Słupska 54
80-392 Gdańsk
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i oknach Gdańska Fabryka Okien

Zobacz wszystkie
Użytkownik 22.03.2022 0 0 0 0

Niestety nie moge polecic tej firmy, w trakcie transportu i montażu okna zostaly zmasakrowane, zdarta okleina rysy, czekam juz 3 tygodnie na informacje kiedy i jak zamierzają usunac usterki, nie moge rozpoczac tynkowania bo oscierznice nadaja sie do wymiany. Popełniłem błąd płacąc 100% przed montażem, teraz nie mam zadnych argumentow, nie popelnijcie nigdy tego błędu.

Gość 01.03.2022 2 1 2 1

Polecam z całego serca! Dokonaliśmy zakupu okien .Realizacja przebiegła tak jak tego oczekiwaliśmy. Począwszy od stałego kontaktu kończąc na profesjonalnym montażu. Efekt finalny- super! Jesteś bardzo zadowoleni, kolejne elementy wykończenia domu również będziemy realizować w Gdańskiej Fabryce okien.

Gość 01.03.2022 1 1 1 1

Realizację mojego nowobudowanego domu oddałam w ręce Gdańskiej Fabryki Okien i był to doskonały wybór! Zdecydowaliśmy się za zakup okien, drzwi wejściowych oraz bramy garażowej. Rewelacyjna obsługa, świetny stały kontakt, w pełni profesjonalny montaż. Jest bardzo zadowolona z całości realizacji. Wszystko wykonane w kolorze złotego dębu wygląda przepięknie. Wszystkim serdecznie polecam!

Gość 15.02.2022 1 1 1 1

Polecam GFO, w szczególności kontakt poprzez p.Tadeusza N. Bardzo profesjonalne podejście, cierpliwość, chęć pomocy i wytłumaczenia wszystkich technicznych aspektów. Człowiek który rozumie, że nie kupujemy okien na rok, dlatego decyzji nie podejmę w 5 minut. W obecnej sytuacji rynkowej, gdzie firmy w większości robią co chcą, w końcu trafiłam na profesjonalistę. Warto było poczekac i poszukać. Zamówiłam okna ze szprosami, co dodatkowo wymagało dokładnych obliczeń, aby wszystkie okna i szprosy były w jednych liniach. Udało się znakomicie! Chciałam również podziękować ekipie która była na montażu - punktualni, kulturalni, wszystko co do milimetra sprawdzane, bardzo czysty i szybki montaż, zero problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy!

Gość 24.01.2022 1 1 1 1

Polecam usługi GFO, a w szczególności profesjonalne podejście Przedstawiciela Pana Michała Z. Każdy pojawiony problem można było rozwiązać, świetna komunikacja, profesjonalne doradztwo,miła obsługa. Czas realizacji trochę się przeciągnął ,ale zostaliśmy o tym przy podpisywaniu umowy poinformowani,że może się pojawić taka sytuacja. Wybraliśmy okna na profilach salamander koło woodeck oak, są przepiękne.