Gdańska Fabryka Okien w Rankingu Okien

Gdańska Fabryka Okien logo miniatura
104 diament ikona
0
Technika okienna
104
Oceny i opinie
Opinie i oceny

Okna i drzwi balkonowe Gdańska Fabryka Okien

Pokaż okna: PCV aluminiowe

Veka Softline 82 MD

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Veka Perfectline 70

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Salamander bluEvolution 82 MD

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Salamander bluEvolution 73

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Patio

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Veka Slide HST

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluron AS 75

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluron 80 US

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluron AS 178 HS

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien
Gdańska Fabryka Okien lokalizacja firmy - mapa

ul. Słupska 54
80-392 Gdańsk
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i oknach Gdańska Fabryka Okien

Zobacz wszystkie
Gość 13.11.2022 0 0 0 0

GFO, w naszym przypadku, jako jedyna firma, pozytywnie odpowiedziała na prośbę wykonania okien o nietypowym kształcie i dlatego skorzystaliśmy z ich oferty. Spodobał nam się również szeroki wzornik kolorystyki i detale wykończeniowe, jak np. klamki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Mimo iż handlowiec, który opiekował się zleceniem, kilkakrotnie odwiedzał nas i doprecyzowywał wymiary na swoim projekcie, to gotowe elementy dalece odbiegały od rzeczywistego kształtu otworu, po demontażu pierwotnych okien. Mieliśmy dylemat, czy mamy czekać z naturalnym nawiewnikiem kilka tygodni na nowe, trójkątne okna, stanowiące 2/6 całej panoramy i nowy parapet, bo otrzymany był za długi, czy decydować się na modelowanie tego co jest, przez obecną ekipę montażową. Przewodził jej Pan Damian, który przekonał nas do natychmiastowego działania i właśnie jemu zawdzięczamy REWELACYJNY efekt końcowy. Wspaniale dopasowywał niezbędne „wypełniacze”, które ekipa miała w zestawie, dociął co trzeba i całość prezentuje się teraz wspaniale. Taki pracownik, to skarb, który mam nadzieję samo GFO również doceni, bo gdyby nie on i jego zespół, całość mogłaby okazać się klapą. Jesteśmy zachwyceni pozytywnym nastawieniem Pana Damiana do rozwiązania problemu, jego kreatywnością i zdolnościami organizacyjnymi. Jeżeli GFO opiera się na takich osobach, to dobrze wróżę tej firmie na przyszłość. Napisać jeszcze muszę, że późniejszy serwis z GFO i dopieszczanie nas telefonicznie przez panie z działu serwisu oraz samych serwisantów którzy, sprawnie, czysto i szybko dokonali niezbędnych poprawek, sprawił, że kolejne okna, w pierwszej kolejności przetestujemy właśnie tu. Ps. Wiemy, że nasz handlowiec, już tam nie pracuje.

Gość 21.09.2022 1 0 1 0

odradzam, osobiscie jesteśmy załamani montażem, jakościa usługi jak i reakcja serwisu na wymiane szyby. Mieliśmy wymieniane wszytskie okna w mieszkaniu. Na dzień montażu zabezpieczylismy wszytsko folia, dosłownie stworzylismy góre mebli w jednym miejscu zawinieta w folie tak by nic się nie ubrudziło, szafy, które sa zabudowane równnież były oklejone folia, firma oczekuje zabezpieczonych chyba jeszcze ścian i sufitu. Przyjechalo do nas trzech panów, z czego jeden musiał jechać na inne zlecenie, po przybyciu sam użył słów do kolegów: o ja pier... co wyscie tu zrobili?!. Sprzatanie trwało nastepne trzy dni, panowie uszkodzili mi wycyklinowany parkiet rok wczesniej ościeżnica okienna, na ścianach były jakże piękne brudne odbicia dłoni, drzwi do pokojów stwierdzili, że będa otwierać butami kopiac je - klamka jest zbyt przereklamowana ( drzwi mam koloru białego ), na jednych z nim znalazlam beton, beton znajdował sie równiez na sciance okafelkowanej nad wanna w lazience - nie, nie posiadamy w łazience okna, z 5 okien i 1 drzwi balkonowych tylko 2 okna otwierały sie i zostawaly w pozycji otwartej, pozostała czesc sie sama zamykala, plus zostala zamontowana jedna peknieta szyba, po jednym serwisie i po drugim serwisie okna zostaly w koncu wyregulowane :) na pierwszym serwisie pojawil sie szef ekipy, któremu było widać, że zależy no wiec nie powiedziałm ani jednego złego słowa na montaż, dziś tego żałuje, aaaa i na szybe czekam zamiast 4 tygodni juz 10 :) kasa wzieta to czym sie przejmowac prawda ?

Gość 21.08.2022 1 1 1 1

Zamówiłem okna w Gdańskiej Fabryce Okien.Od samego początku realizacji zamówienia ,opiekun handlowy Maciej K… dokonał profesjonalnego pomiaru okien,termin wykonania określił rzetelnie,który został dotrzymany.W konkretnym dniu montażowym przyjechała ekipa montażowa P.Z…,która wykonała montaż czysto,profesjonalnie bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony z sposobu montażu i wykończenia,polecam.

Gość 08.08.2022 0 1 0 1

Nie polecam i odradzam!!! Montaż początek ostatniego kwartału 2021, -później przepychanki co do serwisu- ostatecznie okna wymontowane i wstawione poprawnie w pierwszym kwartale 2022. Zbieranie wymiarów a później montaż to tragedia bo okazało się że okna są za duże stąd demontaż. Od początku brak wielu elementów takich jak ślizgi, zaślepki itd. Na tym etapie nie odbieranie telefonów ode mnie . Ciągle brak tych elementów i regulacji- okna stoją i nie można otworzyć. Jestem na skraju wytrzymałości i walki z tą firma. Myślę wybrać się do UOKIK i zgłosić tam ten problem. Cała inwestycja przesunięta o ten czas co spowodowało wzrost kosztów oracz przesuniecie wykonawców od tynków ,posadzek i i całej reszty. Co do pieniędzy nie są tani, wiec szukajcie ludzie gdzie indziej!! - będzie mniej problemów zapewne!! Mam nadzieję ,że w tej firmie jest jakiś dyrektor albo właściciel co czyta te komentarze-- człowieku idzie recesja i dobre imię przede wszystkim!- może czas kogoś zwolnić i doprowadzić do tego żeby ludzie byli zadowoleni!

Użytkownik 22.03.2022 0 3 0 3

Niestety nie moge polecic tej firmy, w trakcie transportu i montażu okna zostaly zmasakrowane, zdarta okleina rysy, czekam juz 3 tygodnie na informacje kiedy i jak zamierzają usunac usterki, nie moge rozpoczac tynkowania bo oscierznice nadaja sie do wymiany. Popełniłem błąd płacąc 100% przed montażem, teraz nie mam zadnych argumentow, nie popelnijcie nigdy tego błędu.