Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Grupa Solo Drzwi odstawno-przesuwne
Drzwi odstawno-przesuwne PAS

0

System PATIO to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń i nowoczesność. Specyfika drzwi balkonowych uchylno - przesuwnych sprawia, że ruch skrzydła następuje równolegle do obu skrzydeł, jednak jedno z nich zawsze pozostaje nieruchome. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa obszar użytkowania, ponieważ bez względu na to, czy są one otwarte czy zamknięte, zajmują dokładnie taką samą powierzchnię.

Istotną kwestią jest również maksymalna wielkość konstrukcji, jaką jesteśmy w stanie wykonać. W PATIO możemy uzyskać powierzchnię o 50% większą, w stosunku do tradycyjnych systemów na słupku ruchomym. W połączeniu z profilami okiennymi Salamander, system ten tworzy spójną aranżację, która wpływa na estetykę wnętrza.

reklama

W ofercie firmy Winkhaus - producenta i dostawcy okuć, znajdziemy standardową wersję PATIO „S” oraz wyposażoną w automatyczne domykanie Patio „Z”. Patio „S” - to podstawowa wersja okucia przesuwnego. Otwarcie kwatery następuje poprzez podniesienie klamki do pionu, wysunięcie skrzydła ramy i przesunięcie go wzdłuż kierunku przesuwu.

Nieskomplikowana konstrukcja i bezawaryjność, to atuty powyższego modelu, które doceni każdy użytkownik. Patio „Z' - to wersja wzbogacona o automat powodujący samoczynne dociśniecie wszystkich czterech naroży skrzydła do ramy poprzez obrócenie klamki do dołu. Jest to obecnie jedno z popularniejszych i najbardziej efektownych stosowanych rozwiązań.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Grupa SOLO.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.