Hensfort opinie i oceny

ocena gwiazdki 4.14 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Hensfort? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Hensfort? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Hensfort logo

ul. Nestora 1, 37-700 Przemyśl
Polska podkarpackie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 18.05.2021 0 0 0 0

Szyby kiepskiego gatunku - pękają a do tego gwarancja tego nie obejmuje, u mnie nie całe dwa miesiące i szyba trach. TRAGEDIA

Gość 08.12.2020 5 3 5 3

W zeszłym roku muesieliśmy z mężem wymienić okna w domu . Spory wydatek .. Troche popytałam, poczytalam i wybraliśmy .. HENSFORT :) Duży wybór, aż nie wiedzieliśmy które wybrać, ale taka miła pani nam pomogła. Moim zdaniem przyzwoita cena wyszła, okna szybko przyjechały. maż pilnował panów fachowców co by bałaganu mi nie zostawili ;)) Szybko zrobili te okna, takie ładne czyściutkie! Dużo żesmy nie zapłacili, a na prawde ciepło i nic nie wieje. Moim zdaniem super polecam !!!

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Hensfort lub opinię o firmie Hensfort? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: