Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Internorm HS 330
Drzwi unoszono-przesuwne HST

0

Drzwi przesuwne HS 330 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Drewniano-aluminiowa konstrukcja charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością cieplną, akustyczną oraz bezpieczeństwem.

Drzwi podnoszono-przesuwne HS 330 umożliwiają zastosowanie różnych odcieni drewna, dzięki czemu skomponowanie harmonijnego i spójnego z wnętrzem przeszklenia jest bardzo proste i przyjemne. Ciepły i solidny próg z włókna szklanego zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i stabilność. System drzwi przesuwnych, dzięki bardzo niskiemu progowi, może być wykorzystany w domach bez barier. Z zewnątrz próg jest dodatkowo osłonięty anodowanym aluminium.

reklama

Nieruchoma część drzwi przesuwnych może być otynkowana z trzech stron, co daje nowoczesny efekt muru przechodzącego wprost w przeszklenie i optycznie powiększa powierzchnię szkła.

Bezramowe elementy boczne, bardzo wąska rama części przesuwnej, całoszklane narożniki, kanciaste wykończenie aluminium od zewnątrz oraz drewniane od wewnątrz, jak również ukryta prowadnica w ościeżnicy, współgrają z elewacją budynku oraz zapewniają komfortowe, dobrze oświetlone wnętrza.

Drzwi drewniano-aluminiowe HS 330 zostały zaprojektowane z myślą o osbach kochających  wielkogabarytowe przeszklenia przesuwne, które wprowadzają naturalną harmonię między wnętrzem, a przestrzenią zewnętrzną oraz dostarczają ożywiające pomieszczenia światło. Skrzydło szklanych drzwi przesuwnych może ważyć nawet 400 kg, a wymiary całego elementu mogą dochodzić do 5800 x 2800 mm.

DANE TECHNICZNE

Główne parametry

  • Izolacyjność cieplna - Uw do 0,73 W/m²K
  • Izolacyjność dźwiękowa - Do 40 dB
  • Bezpieczeństwo - do RC1N, RC2
reklama

Wymiary (w mm)

  • Głębokość profilu 200/203
  • Szerokość ościeżnicy/skrzydła 169
  • Szerokość słupka ruchomego (2 skrzydła) 173

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Internorm.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.