Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Internorm KF 410
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM KF 410 dostępne są w liniach stylistycznych HOME PURE, HOME SOFT, AMBIENTE i STUDIO. Rama ościeżnicy i skrzydła znajdują się w jednej płaszczyźnie i wizualnie stanowią jedność. Standardowa, zewnętrzna obróbka ramy z trzech stron w systemach ETICS pozwala realizować marzenie o niemal bezramowej architekturze szkła. Oszklenie zapewnia doskonałą stabilność, izolacyjność termiczną i bezpieczeństwo konstrukcji, dzięki przyklejeniu szyby na całym obwodzie skrzydła. Dzięki nowej technologii izolacji I-tec Insulation ościeżnica jest całkowicie uszczelniona, co znacznie wpływa na poprawę izolacyjności cieplnej okna. Przewagę technologiczną w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych stanowi nawiewnik I-tec montowany na życzenie nabywcy. Zintegrowany w ramie ościeżnicy system wentylacji z odzyskiem ciepła zapewnia przez całą dobę wystarczającą ilość świeżego powietrza i idealny klimat w pomieszczeniu. Okna i drzwi balkonowe INTERNORM KF 410 charakteryzują się następującym poziomem podstawowych właściwości użytkowych:

  • Izolacyjność cieplna Uw do 0,62 W/(m²K)
  • Dźwiękoszczelność 34 - 45 dB
  • Bezpieczeństwo do RC1N, RC2
  • Ryglowanie ukryte

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM KF 410 produkowane są zgodnie z wymiarami oraz formą pożądaną i oczekiwaną przez użytkowników. Obok klasycznych okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych produkujemy również oszklenia stałe, okna stałoszklone, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe oraz wielkoformatowe przeszklenia fasadowe. Wykonujemy również najwyższej klasy drzwi unoszono-przesuwne HST z niskim progiem. INTERNORM KF 410, to najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design.  Konstrukcje bezramowe, ramy zlicowane lub niezlicowane, okna i drzwi balkonowe z zaokrąglonymi krawędziami skrzydeł i ościeżnicy, dostosują produkt do stylu architektonicznego i aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

reklama

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM dostępne są w czterech liniach stylistycznych:

  • Studio – linia stylistyczna adresowana do inwestorów ceniących czystość formy. Redukcja stylizacji i minimalizm pozwalają skupić się na tym co najważniejsze, tworzeniu przestrzeni do samorealizacji. Minimalistyczne wzornictwo i estetyka pozwalają podkreślić indywidualny styl domu lub mieszkania.
  • Home pure – linia stylistyczna adresowana do inwestorów, których styl życia opiera się na dużym wyczuciu wysokiej jakości i dobrego designu. Proste linie i geometryczne kształty okien i drzwi podkreślą architekturę domu, a jasne pomieszczenia, pełne światła dadzą poczucie wolności.
  • Home soft – linia stylistyczna adresowana do inwestorów ceniących sobie nade wszystko komfort, harmonię, ciepło i przytulność pomieszczeń. Dzięki wielu różnym elementom aranżacji można stworzyć we wnętrzach nastrojową i przyjemną atmosferę.
  • Ambiente – lina stylistyczna adresowana do inwestorów którzy poprzez ekskluzywne, wysmakowane wnętrza pomieszczeń pragną podkreślić wyjątkowy charakter domu i wysoki standard życia. Połączenie ponadczasowej klasyki i elegancji dla miłośników secesyjnej architektury tradycyjnego, klasycznego stylu i eleganckich rezydencji.

Bez wyjątku okna i drzwi balkonowe INTERNORM KF 410 spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz osiągają niezwykłą izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Przywiązujemy ogromną wagę do wysokiej jakości wykonania i nienagannej estetyki w najdrobniejszych szczegółach zarówno okien w kolorze białym, jak i konstrukcji, w których wyjątkowy charakter podkreśla kolor ram skrzydeł i ościeżnic.  Okna z PVC-U w naturalnym białym kolorze cieszą się niesłabnącą popularnością. Współczesne trendy architektoniczne oraz zmiany upodobań estetycznych powodują, że coraz większa liczba inwestorów skłania się ku oknom jednostronnie lub dwustronnie barwionym. W ofercie INTERNORM kolor, to nie tylko standardowe okleiny, ale przede wszystkim aluminiowe nakładki na zewnętrznych płaszczyznach kształtowników okiennych. Aluminiowa nakładka chroni profile przed uszkodzeniem, ułatwia pielęgnację a co najważniejsze można ją wykonać w wielu kolorach i kształtach. Aktualnie najbardziej pożądane są kolory stali szlachetnej albo dekory metaliczne. Jednak wśród niezliczonych odcieni szarości także tonacje beżowe i brązowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem nabywców.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Internorm.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.