Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Internorm KV 350
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM KV 350 to produkt dostępny w liniach stylistycznych HOME PURE i AMBIENTE. Wyprofilowane linie krawędzi ram ościeżnic i skrzydeł tworzą złożenia o niewielkiej szerokości całkowitej z korzyścią dla wizualnej jakości konstrukcji.  Nowoczesne i wąskie okna zespolone INTERNORM KV 350 , to cztery podstawowe zalety: Optymalna wartość izolacyjności cieplnej, ochrona przed hałasem, bariera dla nadmiernego przenikania słonecznej energii cieplnej oraz ochrona prywatności. Okno z wewnętrznym zacienieniem.  Korzyścią rozwiązania jest łatwość pielęgnacji, ochrona przed wiatrem, zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi.  W przypadku renowacji obiektów lub fasad, na których nie wolno umieszczać urządzeń przeciwsłonecznych nie trzeba rezygnować z osłony przed męczącym promieniowaniem. Zacienienie I‑tec w oknach INTERNORM KV 350  posiada własne niezależne zasilanie. Produkt charakteryzuje się następującym poziomem podstawowych właściwości użytkowych:

  • Izolacyjność cieplna Uw do 0,79 W/(m²K)
  • Dźwiękoszczelność 38 - 44 dB
  • Bezpieczeństwo do RC1N, RC2
  • Ryglowanie ukryte

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM KV 350  produkowane są zgodnie z wymiarami oraz formą pożądaną i oczekiwaną przez użytkowników. Obok klasycznych okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych produkujemy również oszklenia stałe, okna stałoszklone, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe oraz wielkoformatowe przeszklenia fasadowe. Wykonujemy również najwyższej klasy drzwi unoszono-przesuwne HST z niskim progiem. INTERNORM KV 350 , to najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design.  Konstrukcje bezramowe, ramy zlicowane lub niezlicowane, okna i drzwi balkonowe z zaokrąglonymi krawędziami skrzydeł i ościeżnicy, dostosują produkt do stylu architektonicznego i aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

reklama

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM dostępne są w czterech liniach stylistycznych:

  • Studio – linia stylistyczna adresowana do inwestorów ceniących czystość formy. Redukcja stylizacji i minimalizm pozwalają skupić się na tym co najważniejsze, tworzeniu przestrzeni do samorealizacji. Minimalistyczne wzornictwo i estetyka pozwalają podkreślić indywidualny styl domu lub mieszkania.
  • Home pure – linia stylistyczna adresowana do inwestorów, których styl życia opiera się na dużym wyczuciu wysokiej jakości i dobrego designu. Proste linie i geometryczne kształty okien i drzwi podkreślą architekturę domu, a jasne pomieszczenia, pełne światła dadzą poczucie wolności.
  • Home soft – linia stylistyczna adresowana do inwestorów ceniących sobie nade wszystko komfort, harmonię, ciepło i przytulność pomieszczeń. Dzięki wielu różnym elementom aranżacji można stworzyć we wnętrzach nastrojową i przyjemną atmosferę.
  • Ambiente – lina stylistyczna adresowana do inwestorów którzy poprzez ekskluzywne, wysmakowane wnętrza pomieszczeń pragną podkreślić wyjątkowy charakter domu i wysoki standard życia. Połączenie ponadczasowej klasyki i elegancji dla miłośników secesyjnej architektury tradycyjnego, klasycznego stylu i eleganckich rezydencji.

Bez wyjątku okna i drzwi balkonowe INTERNORM KV 350  spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz osiągają niezwykłą izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Przywiązujemy ogromną wagę do wysokiej jakości wykonania i nienagannej estetyki w najdrobniejszych szczegółach zarówno okien w kolorze białym, jak i konstrukcji, w których wyjątkowy charakter podkreśla kolor ram skrzydeł i ościeżnic.  Okna z PVC-U w naturalnym białym kolorze cieszą się niesłabnącą popularnością. Współczesne trendy architektoniczne oraz zmiany upodobań estetycznych powodują, że coraz większa liczba inwestorów skłania się ku oknom jednostronnie lub dwustronnie barwionym. W ofercie INTERNORM kolor, to nie tylko standardowe okleiny, ale przede wszystkim aluminiowe nakładki na zewnętrznych płaszczyznach kształtowników okiennych. Aluminiowa nakładka chroni profile przed uszkodzeniem, ułatwia pielęgnację a co najważniejsze można ją wykonać w wielu kolorach i kształtach. Aktualnie najbardziej pożądane są kolory stali szlachetnej albo dekory metaliczne. Jednak wśród niezliczonych odcieni szarości także tonacje beżowe i brązowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem nabywców.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Internorm.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.