Kapica w Rankingu Okien

Kapica logo miniatura
121 diament ikona
0
Technika okienna
121
Oceny i opinie
Opinie i oceny

Okna i drzwi balkonowe Kapica

Pokaż okna: PCV aluminiowe wszystkie

Schüco Corona CT70

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Schüco Living

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Schüco HST

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Schüco PSK

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien
Kapica lokalizacja firmy - mapa

ul. Strzelecka 7
47-120 Zawadzkie
Polska opolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i oknach Kapica

Zobacz wszystkie
Gość 28.09.2022 0 0 0 0

Jestem bardzo zadowolona z Panów montażystów p. Arek i p. Łukasz, praca wykonana solidnie, ze starannością, precyzją pomimo że czas ciągle gonił i na bardzo dużą ilość okien, nie było fuszerki tylko rozmowa z działem logistyki o więcej czasu na odpowiednim poziomie. Panowie godni polecenie, po montażu nie widać ubytków po starych oknach. Jak ktoś się zastanawia kto będzie na montażu to od razu proponować Arka i Łukasza - pseudonim Bocian. Ekipa profesjonalna.

Gość 19.08.2022 0 0 0 0

Obsługa handlowa realizacja i montaż na wysokim poziomie. Polecam.

Użytkownik 18.04.2022 0 0 0 0

Szczerze mogę bardzo polecić tą firmę. Obsługa miła i z dużą wiedzą. Montaż na bardzo wysokim poziomie ekipa także spoko. Trochę długi termin realizacji ale przyjechali przed terminem.

Gość 13.04.2021 0 19 0 19

Firma oferuje produkty na bardzo wysokim poziomie - godne polecenia. Dział sprzedaży - współpraca/kontakt bez zarzutów, bardzo profesjonalne podejście Pani Marceli. Pomiarowiec - prezentuje mocno specyficzne podejście, każdy ma prawo się pomylić (każdą sprawę można wyjaśnić)- jednak nie w tym przypadku. Błędnie wymierzone drzwi - rama praktycznie cała schowana do ściany (postaram się dodać zdjęcie) wbrew oczekiwaniom przedstawionym podczas pomiaru przez klienta. Podczas próby wyjaśnienia pomiarowiec próbuje zamieść sprawę pod dywan min. stwierdzeniem proszę nie robić zamieszania wokół tej sprawy nie uwzględniając merytorycznych argumentów. Ekipa montażowa z pracownikiem o pseudonimie Bocian - godna polecenia: dokładna, staranna, bardzo czysto wykonująca prace. Dział reklamacji - w moim odczuciu nie uwzględnia merytorycznych argumentów klienta, decyzje podejmuje jedynie na podstawie opinii swoich pracowników, brak neutralności.

Publikacje dotyczące firmy Kapica i jej produktów