Kapica opinie i oceny

Ocena firmy: ocena gwiazdki 4.38 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Kapica? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Kapica? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Kapica logo

ul. Strzelecka 7, 47-120 Zawadzkie
Polska opolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 28.09.2022 0 0 0 0

Jestem bardzo zadowolona z Panów montażystów p. Arek i p. Łukasz, praca wykonana solidnie, ze starannością, precyzją pomimo że czas ciągle gonił i na bardzo dużą ilość okien, nie było fuszerki tylko rozmowa z działem logistyki o więcej czasu na odpowiednim poziomie. Panowie godni polecenie, po montażu nie widać ubytków po starych oknach. Jak ktoś się zastanawia kto będzie na montażu to od razu proponować Arka i Łukasza - pseudonim Bocian. Ekipa profesjonalna.

Gość 19.08.2022 0 0 0 0

Obsługa handlowa realizacja i montaż na wysokim poziomie. Polecam.

Użytkownik 18.04.2022 0 0 0 0

Szczerze mogę bardzo polecić tą firmę. Obsługa miła i z dużą wiedzą. Montaż na bardzo wysokim poziomie ekipa także spoko. Trochę długi termin realizacji ale przyjechali przed terminem.

Gość 13.04.2021 0 19 0 19

Firma oferuje produkty na bardzo wysokim poziomie - godne polecenia. Dział sprzedaży - współpraca/kontakt bez zarzutów, bardzo profesjonalne podejście Pani Marceli. Pomiarowiec - prezentuje mocno specyficzne podejście, każdy ma prawo się pomylić (każdą sprawę można wyjaśnić)- jednak nie w tym przypadku. Błędnie wymierzone drzwi - rama praktycznie cała schowana do ściany (postaram się dodać zdjęcie) wbrew oczekiwaniom przedstawionym podczas pomiaru przez klienta. Podczas próby wyjaśnienia pomiarowiec próbuje zamieść sprawę pod dywan min. stwierdzeniem proszę nie robić zamieszania wokół tej sprawy nie uwzględniając merytorycznych argumentów. Ekipa montażowa z pracownikiem o pseudonimie Bocian - godna polecenia: dokładna, staranna, bardzo czysto wykonująca prace. Dział reklamacji - w moim odczuciu nie uwzględnia merytorycznych argumentów klienta, decyzje podejmuje jedynie na podstawie opinii swoich pracowników, brak neutralności.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Kapica lub opinię o firmie Kapica? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: