Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Maszrol Aluplast Ideal 4000
Okna i drzwi balkonowe

5

System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

Wielokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.

reklama

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

System jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

Zalety profilu IDEAL 4000

  • skrzydło nielicowane daje oknom ładny, niepowtarzalny wygląd odróżniając je od innych systemów,
  • 5-komorowa budowa i głębokość 70mm zapewniają idealną izolację termiczną i akustyczną,
  • duża komora wzmocnienia daje możliwość zastosowania wzmocnień stalowych gwarantujących odpowiednią statykę,
  • 13mm przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa jego odporność na włamanie,
  • estetyczne i niewidoczne uszczelki przyszybowe,
  • gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację,
  • możliwość zastosowania listew przyszybowych o różnych kształtach, które umożliwiają wieloraką stylizację.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Maszrol BIS .

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.