Monolit opinie i oceny

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Monolit? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Monolit? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Monolit logo

ul. Strzelnicza 12, 18-300 Zambrów
Polska podlaskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 15.07.2021 0 0 0 0

Jeśli ktoś tak jak ja zamówi w tej firmie okna drzwi i bramę garażową, a jest oddalony od firmy tak jak o 160 km, musi liczyć się z tym że serwis w najlepszym razie dojedzie za około dwóch miesiącach, ponad to jeśli zakupimy bramę garażową firmy GROS z napędem SOMMER i napęd nie zadziała to po dwóch miesiącach od zgłoszenia przyjedzie technik, który stwierdzi że napęd nie działa i lepiej kupić sobie napęd innej firmy i zostawia nas z nadal nie działającą bramą, oraz będzie chciał podpisania druku o naszej winie i poniesienia kosztów dojazdu. Oględziny uszkodzenia były mocno powierzchowne, Pan nie dysponował nawet miernikiem. Nie polecam firmy ze względu na fatalny arogancki serwis.

Gość 15.04.2021 0 1 0 1

Mam zamontowane od roku, okna są duże 180×150 i nic się z nimi nie dzieje. Plus przesuwne okno tarasowe HST. Profil złoty dąb active plus bardzo ładnie wygląda. Polecam

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Monolit lub opinię o firmie Monolit? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: