Okna i drzwi balkonowe NIV 80 FA

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Drewniane okna i drzwi balkonowe NIV 80 FA produkowane są na bazie specjalnie wyselekcjonowanego pod względem barwy i faktury drewna rodzimego oraz sprowadzanego nawet z najdalszych zakątków świata. Stanowiąca podstawowy komponent okna kantówka powstaje ze sklejonych ze sobą trzech warstw drewna o grubości 24 mm, co sprawia, że charakteryzuje się zwiększoną sztywnością oraz odpornością na wypaczanie się pod wpływem wilgoci i temperatury.

Łączenia ramiaków zabezpieczono specjalnym środkiem uszczelniającym, który zapobiega chłonięciu wilgoci, zwłaszcza przez czołowe powierzchnie. Dodatkowym elementem wyposażenia drewnianych okien i drzwi balkonowych NIV 80 FA wydłużającym trwałość eksploatacyjną są okapniki marki GUTMANN precyzyjnie dopasowane do konstrukcji zapewniają przez wiele lat niezawodną ochronę drewna oraz bezpieczne odprowadzanie wód powierzchniowych.

Najwyższy poziom szczelności okien i drzwi balkonowych NIV 80 FA na przenikanie powietrza i oddziaływanie wody opadowej zapewniają uszczelki firmy DEVENTER wykonane są z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru TPE, charakteryzującego się doskonałymi właściwościami mechanicznymi. Codzienny komfort obsługi gwarantują najwyższej klasy okucia firmy SIEGENIA, które wyróżniają się efektownym wzornictwem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Zaletą systemów okuć instalowanych w oknach i drzwiach NIV 80 FA jest modułowa konstrukcja i wysoka wewnętrzna kompatybilność elementów systemu. 

Dzięki większej szerokości drewnianego profilu w oknach i drzwiach NIV 80 FA można zastosować energooszczędne wkłady trzyszybowe SUPERtermo Ug = 0,7 W/(m2*K). Okna wyposażone w szybę SUPERtermo mogą osiągnąć współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,87 W/(m2*K).

Ochronę drewnianych powierzchni okien i drzwi balkonowych NIV 80 FA zapewnia proces starannej impregnacji i trzykrotnego nakładania ekologicznej powłoki lakierniczej, przy wykorzystaniu kompletnego systemu zabezpieczeń marki TEKONOS. Powłoki wnikają głęboko w pory drewna, tworząc osłonę, która opiera się pękaniu w wyniku działania czynników zewnętrznych lub naturalnego pęcznienia i kurczenia się drewna. Po wyschnięciu stanowią one twardą, lecz jednocześnie elastyczną warstwę wykończeniową, która pozwala drewnu „oddychać”, co istotnie wydłuża trwałość konstrukcji pozwalając na długotrwałe zachowanie najwyższej jakości okien i drzwi. Transparentne powłoki TEKNOS po wyschnięciu, tworzą czystą warstwę zabezpieczającą pozbawioną zmętnień.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony ms.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
MS więcej niż OKNA logo

ul. Portowa 16
76-200 Słupsk
Polska pomorskie

Zapytaj o ten produkt firmę MS więcej niż OKNA

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz MS więcej niż OKNA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty MS więcej niż OKNA w Rankingu Okien

Alu Look

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Evolution [82]

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MSline

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MSline+

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Wood Look

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MS SliM

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Patio HST

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

NIV 68 FA

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

NIV 92 FA

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien