MS więcej niż OKNA opinie i oceny

Ocena firmy: ocena gwiazdki 4.41 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy MS więcej niż OKNA? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty MS więcej niż OKNA? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

MS więcej niż OKNA logo

ul. Portowa 16, 76-200 Słupsk
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 08.12.2020 0 8 0 8

Przy wyborze okien zdecydowałem, że jak już inwestować to tylko w aluminium lub PCV. Są porządne, a cena czyni cuda. ;) Podczas poszukiwań znalazłem okna pcv MS (więcej niż okna) i po dwóch latach użytkowania stwierdzam, że dają radę. Trwałość, komfort, szczelność i przede wszystkim spokój – skoro sprawdzają się w mieszkaniu przy ruchliwej ulicy to zadowolą każdego wszędzie. Montaż też bez problemów, panowie szybko uwinęli się z robotą. Moim zdaniem te okna mogą konkurować z ofertą wszystkich wypromowanych w Google producentami. :)

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy MS więcej niż OKNA lub opinię o firmie MS więcej niż OKNA? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: