Okna i drzwi balkonowe Ideal 8000 w Rankingu Okien

0 punktów
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.pl

System o szerokości 85 mm, z uszczelnieniem środkowym, sześciokomorowy Doskonałe parametry techniczne i niepowtarzalny styl System Ideal 8000 jest nowatorskim rozwiązaniem, przy projektowaniu którego szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu.

Delikatne zaokrąglenia ramy, skrzydła i listwy przyszybowej dają możliwość tworzenia okien spełniających nie tylko wszystkie wymagania funkcjonalne, ale również zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta. Najwyższej klasy sześciokomorowy profil i szerokość 85 mm pozwala natomiast na uzyskanie znacznie podwyższonych parametrów izolacyjności termicznej.

Dzięki układowi komór wewnątrzprofilowych, trzem uszczelkom oraz użyciu szyb termoizolacyjnych istnieje możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej. Są to profile z uszczelnieniem środkowym, gdzie dzięki występowaniu trzeciej uszczelki wydzielona została tzw. sucha komora, w której pracują okucia, co wpływa na ich trwałość.

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Oknoplast Łańcut logo

ul. Boczna Kasprowicza 8
37-100 Łańcut
Polska podkarpackie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast Łańcut

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast Łańcut w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast Łańcut w Rankingu Okien

Ideal 4000 niezlicowany

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Ideal 4000 półzlicowany

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Ideal 7000

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MB-86 ST / SI / Aero

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MB-104 Passive

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien