Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Oknoplast PSK i PSK-Z
Drzwi uchylno-przesuwne PSK

5

Uchylno-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast PSK i PSK-Z, to typy konstrukcji okiennych stanowiące jedno z podstawowych rozwiązań technicznych stosowanych dla poprawy organizacji komunikacji pomiędzy wnętrzem budynku, a zewnętrzną strefą relaksu i wypoczynku. Równoległy względem części stałych kierunek przemieszczania skrzydła jezdnego przyczynia się do optymalnego wykorzystania powierzchni pomieszczenia bezpośrednio przyległej do miejsca instalacji drzwi tarasowych.

1600 mm, to maksymalna szerokość skrzydła czynnego, (jezdnego), w uchylno-przesuwnych drzwiach tarasowych Oknoplast PSK i PSK-Z. Przy tej szerokości skrzydła, światło przejścia, to około 1500 mm. Uchylanie i przesuwnych ruch skrzydła w funkcji otwierania nie wymagają użycia siły ze względu na odpowiedni dobór okuć sterujących.

reklama

Uchylno-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast PSK i PSK-Z, to konstrukcja wielkoformatowa o wyjątkowo korzystnym stosunku powierzchni oszklonej do powierzchni całkowitej. Ilość światła dziennego transmitowana przez oszklenie nadaje pomieszczeniom wyjątkowo przestrzenny charakter. W połączeniu z estetyką i precyzją wykonania wyrób doskonale wpływa na klimat wnętrz i wzrost odczucia komfortu użytkowania.

Uniwersalność zastosowanych rozwiązań pozwala wykonywać uchylno-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast PSK i PSK-Z w każdym z systemów kształtowników znajdujących się w ofercie Oknoplast. Gdy to konieczne lub pożądane w drzwiach tarasowych można również zamontować dwustronną klamkę oraz wkładkę.

Projektanci i architekci cenią sobie rozwiązania techniczne stosowane przez Oknoplast w drzwiach tarasowych PSK i PSK-Z oraz umieszczają tego typu produkty firmy w projektach budynków jedno i wielorodzinnych.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Oknoplast.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.