Drzwi unoszono-przesuwne HST HST Premium

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Projektanci i architekci cenią sobie rozwiązania techniczne stosowane przez Oknoplast w drzwiach tarasowych unoszono przesuwnych HST Premium oraz umieszczają produkty firmy w projektach budynków jedno i wielorodzinnych. Konstrukcja ram ościeżnic i skrzydeł umożliwia produkcję wielkoformatowych drzwi tarasowych o powierzchni oszklenia przekraczającej 13 m2. Szerokość pojedynczego skrzydła czynnego może dochodzić do 3 m. Pokaźna waga skrzydła nie utrudnia obsługi. Unoszono przesuwne drzwi tarasowe HST Premium otwiera się nad wyraz łatwo przy użyciu minimalnej siły.

Unoszono-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast HST Premium, to produkt nowoczesny, energooszczędny i bezpieczny. Zastosowanie niskiego progu likwiduje ewentualne bariery komunikacyjne. Maksymalna całkowita szerokość drzwi tarasowych HST Premium dochodzi do 6500 mm, a wysokość do 2800 mm.  Konstrukcje dostępne są kilku różnych wersjach i układach skrzydeł jezdnych oraz części nieotwieranych. Niezależnie od wybranego schematu otwierania i funkcji odpowiedni dobór okuć jest gwarancją prostoty i łatwości codziennej obsługi. Każdy model drzwi może być sterowany elektrycznie.

W zależności od oczekiwań nabywcy elementami wyposażenia drzwi tarasowych Oknoplast HST Premium  mogą być okucia z funkcją mikrowentylacji, amortyzator klamki oraz nakładka progu Comfort, która eliminuje różnicę poziomów po obu stronach konstrukcji i ułatwia komunikację pomiędzy wnętrzem pomieszczenia, a strefą zewnętrzną budynku. Tandemowe wózki jezdne umożliwiają sprawną obsługę skrzydeł o wadze przekraczającej 300 kg. Statyka konstrukcji jest zapewniana poprzez zastosowanie stalowych wzmocnień o grubości 3mm.

Unoszono-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast HST Premium, to produkt o wysokim poziomie walorów termoizolacyjnych, co pozwala obniżać wielkość strat energii cieplnej, a tym samym obniża koszty ogrzewania pomieszczeń i obiektów budowlanych. Pożądany poziom izolacyjności cieplnej jest efektem zastosowania pięciokomorowych kształtowników ramy ościeżnicy o głębokości 197mm oraz czterokomorowych kształtowników ram skrzydeł o głębokości 85 mm.

Gdy to konieczne, oczekiwane lub pożądane przez użytkownika w obrębie progów konstrukcji można zastosować „ciepły” próg Termostep 68 mm bądź opcjonalnie próg flatstep 24mm z przekładką ter­mi­czną. Oszklenie unoszono-przesuwnych drzwi tarasowych Oknoplast HST Premium stanowią pakiety szyb zespolonych o grubości do 51 mm albo wypełnienia panelowa o podobnej grubości. W przypadku zastosowania pakietu oszklenia Ug = 0,5 W/(m2*K) z ciepłą ramką Warmatec możliwe jest uzyskanie współczynnika przenikania ciepła Uw dla drzwi tarasowych Oknoplast HST Premium na poziomie 0,92 W/(m2*K).  

Unoszono-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast HST Premium mogą być wyposażone w okucie o podwyższonej odporności na włamanie w klasie RC2,klamkę z półwkładkąalbo obustronną klamkę z wkładką.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.com.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
brak zdjęcia

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast w Rankingu Okien

Aluhaus 75

15
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluhaus 90

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluhaus Slide

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluhaus Fold

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pixel

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Koncept

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Prolux

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Prismatic

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Winergetic Premium

15
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Winergetic Premium Passive

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HST

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Slide

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

PSK i PSK-Z

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

PSK Atrium

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien