Okna i drzwi balkonowe Koncept

w Rankingu Okien

10 diament ikona
0
Technika okienna
10
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Koncept, to produkt o prostej klasycznej formie, polecany nabywcom ceniącym sobie łączenie nowoczesności z rozwiązaniami o sprawdzonej jakości. Koncepcja produktu opata jest o wykorzystanie pięciokomorowych ram ościeżnic o głębokości 70 mm zaliczanych do klasy A według Polskiej Normy PN-EN 12608.  

Podstawowy typ oszklenia stanowią jednokomorowe szyby zespolone o wartości współczynnika przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2*K). W każdym przypadku, gdy to oczekiwane lub wymagane przez użytkownika istnieje możliwość wyposażenia okien w oszklenia dwukomorowe o wartości współczynnika przenikania ciepła Ug = 0,7 W/(m2*K). Należy przyjmować, że wartość współczynnika przenikania ciepła Uw charakterystyczna dla okien Oknoplast Koncept oscylować będzie w pobliżu wartości 1,3 W/(m2*K). Niska wartość współczynnika przenikania ciepła pozwala ograniczyć straty ciepła i nakłady na wytworzenie energii cieplnej niezbędnej do ogrzania pomieszczeń.

Za komfort obsługi okien i drzwi balkonowych Oknoplast Koncept odpowiadają okucia obwiedniowe marki ProLight produkowane przez firmę Winkhaus. Konstrukcje dostępne są w wersji ze słupkiem stałym albo słupkiem ruchomym. Sterowanie kwaterą bierną okna ze słupkiem ruchomym przy użyciu dźwigni stanowiącej element zasuwnicy skrzydła. Dodatkowym wyposażeniem okien wchodzącym w zestaw okuć sterujących mogą być elementy stopniowania kąta uchyłu skrzydła, blokada błędnego położenia klamki wraz z mechanizmem podnośnika utrzymującego skrzydło we właściwej pozycji względem ramy ościeżnicy oraz zapobiegającemu uruchomieniu dwóch funkcji skrzydła jednocześnie  albo przeciwwyważeniowe zaczepy ryglujące.  

Sztywność konstrukcji i odpowiednią odporność na oddziaływania wiatru zapewniają stalowe wzmocnienia ram ościeżnic i skrzydeł okiennych. Materiał wzmocnienia, to stal ocynkowana o grubości ściany do 1,75 mm.

Naroża konstrukcji okiennych zgrzewane w technologii cienkiego zgrzewu, tak zwana „nitka”. Zastosowanie tej technologii do łączenia naroży okien okleinowanych ogranicza konieczność maskowania i malowania rowków pozostających po oczyszczeniu linii zgrzewu standardowego. Elementem wpływającym na wysoki poziom estetyki okien i drzwi balkonowych Oknoplast Koncept jest zastosowanie uszczelek wrębowych maskujących wręby kształtowników ram ościeżnic widoczne po otwarciu skrzydeł oraz klamek okiennych zaprojektowanych i dostępnych wyłącznie pod marką Oknoplast.

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Koncept mogą być wyposażone w aluminiowe nakładki ram ościeżnic i skrzydeł.

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Koncept, to produkt objęty wieloletnią gwarancją jakości udzielaną przez producenta. Warunki gwarancji określa oświadczenie gwarancyjne.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.com.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
brak zdjęcia

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast w Rankingu Okien

Aluhaus 75

15
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluhaus 90

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluhaus Slide

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluhaus Fold

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pixel

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Prolux

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Prismatic

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Winergetic Premium

15
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Winergetic Premium Passive

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HST Premium

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HST

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Slide

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

PSK i PSK-Z

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

PSK Atrium

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien