Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Oknoplast PSK Atrium
Drzwi odstawno-przesuwne PAS

0

Odstawno-przesuwne drzwi tarasowe Oknoplast PSK Atrium, to propozycja alternatywna do klasycznych rozwiązań uchylno-przesuwnych stanowiących do niedawna jeden z podstawowych typów drzwi balkonowych. Drzwi tarasowe PSK Atrium mogą posiadać skrzydło jezdne o maksymalnym wymiarze szerokości do 1600 mm. Uzyskane światło przejścia do 1500 mm.

Duża powierzchnia oszklona dostarcza do pomieszczeń światło dzienne nadając im niepowtarzalny charakter przestronności. System okuć zapewnia komfortową obsługę bez konieczności używania siły. Sposób prowadzenia wózków ułatwia naprowadzenie skrzydła do pozycji zamykania, wystarczy tylko ustawić klamkę w odpowiedniej pozycji. Odstawna pozycja skrzydła jest alternatywą dla funkcji mikrowentylacji.

reklama

Przepływ powietrza następuje wzdłuż całej linii styku skrzydła z ościeżnicą. W pozycji odstawnej skrzydła ciągle pozostają zamknięte i zaryglowane. Nowa funkcja okuć podnosi poziom bezpieczeństwa i utrudnia nieuprawniony dostęp do pomieszczeń.

Projektanci i architekci cenią sobie rozwiązania techniczne stosowane przez Oknoplast w drzwiach tarasowych PSK Atrium oraz umieszczają tego typu produkty firmy w projektach budynków jedno i wielorodzinnych.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Oknoplast.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.