Drzwi unoszono-przesuwne HST ThermoSlide HST

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Drzwi tarasowe unoszono przesuwne THERMOSLIDE, to doskonałe połączenie wnętrza i otoczenia - więcej światła i więcej przestrzeni. Oszczędność energii i komfort. Dzięki zastosowaniu nowej generacji wielokomorowych profili z PVC klasy A, termoizolowanej ramy i skrzydeł o głębokości 82 mm oraz dwukomorowych szyb, drzwi przesuwne Schüco THERMOSLIDE zapewniają rekordowo niski współczynnik przenikalności cieplnej, odpowiadający standardowi domów pasywnych, Uw.<=0,8 W/(m2K).

Tak niska wartość współczynnika Uw oznacza wysoki komfort pomieszczeń mieszkalnych, przyjemny stały klimat wnętrza, rekordowo małe zużycie cennej energii oraz niskie koszty eksploatacji.

Zasady te obowiązują zarówno w okresie zimowym, jak i latem, kiedy ciepło pozostaje na zewnątrz, a ewentualny system klimatyzacji zużywa znacznie mniej energii. Tylko system Schüco THERMOSLIDE osiąga tak wysoki standard termoizolacyjności.

Wysoki komfort pomieszczeń mieszkalnych i ogromny potencjał oszczędności energii to idealny duet. Ergonomiczny, wielokomorowy płaski próg aluminiowy zintegrowany z trzema przekładkami termicznymi i spienionymi izolatorami praktycznie eliminuje ryzyko wystąpienia „zimnego obszaru" w strefie przypodłogowej. Innowacyjne rozwiązanie z trzema płaszczyznami uszczelnienia zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem na najwyższym poziomie.

Dzięki zastosowaniu systemu profili i okuć nowej generacji, drzwi Schüco THERMOSLIDE zapewniają nie tylko niezawodną ochronę przed niekorzystną aurą, ale także mogą być wykonane jako antywłamaniowe w klasie RC2.

Nawet przy dużych rozmiarach skrzydeł i ich dużej masie do 400 kg, drzwi charakteryzują się łatwością obsługi i doskonałą funkcjonalnością. Dodatkową zaletę stanowi swoboda aranżacji i wyboru szczegółów wykonania.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.oknostyl.eu

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Oknostyl  logo

Jabłonna Majątek 80
23-114 Jabłonna
Polska lubelskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknostyl

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknostyl w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknostyl w Rankingu Okien

Living MD Classic

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Living AS

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Komfort Rondo

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Komfort Classic

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Basic

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien