Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Petecki Future Design 86 MD
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe FUTURE DESIGN 86 MD, to produkt  klasy premium, wykonany w oparciu o kształtowniki z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO na bazie włókna szklanego systemu REHAU GENEO. Ze względu na najwyższy poziom właściwości użytkowych polecane do stosowania przede wszystkim do nowoczesnych domach pasywnych i niskoenergetycznych o przewidywanym najwyższym standardzie ochrony cieplnej.

Okna i drzwi balkonowe FUTURE DESIGN 86 MD ze względu na nowatorską konstrukcję i parametry spełniają wszelkie wymagania norm i przepisów technicznych oraz najwyższe oczekiwania użytkowników. Konstrukcje osiągają wartość współczynnika przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,73W/(m2*K). Sześciokomorowe kształtowniki o głębokości 86 mm, wykonane w technologii kompozytowej, zapewniają wyjątkową sztywność bez konieczności zastosowania wzmocnienia stalowego!

reklama

Dodatkowa, środkowa uszczelka gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu szczelności powietrznej i wodoszczelności produktu. Okna i drzwi balkonowe FUTURE DESIGN 86 MD, to wyjątkowy produkt, dla najbardziej wymagających klientów, łączący w sobie nieograniczone możliwości aranżacji, oraz najwyższe parametry techniczne i użytkowe.

Charakterystyka techniczna i zalety systemu kształtowników oraz okien i drzwi balkonowych FUTURE DESIGN 86 MD:

  • Profile 6 - komorowe o głebokościi 86 mm
  • System z uszczelką środkową
  • Zastosowany rdzeń z tworzywa kompozytowego RAU - FIPRO z zawartością włókna szklanego, warstwa zewnętrzna wykonana z wysokiej klasy tworzywa RAU - PVC
  • Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.
  • Wielokomorowa konstrukcja zapewnia doskonały poziom izolacji termicznej i akustycznej.
  • Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy ROTO
  • Odporność na włamanie do klasy RC 2

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Petecki.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.