Petecki opinie i oceny

ocena gwiazdki 3.74 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Petecki? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Petecki? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Petecki logo

ul. Rudzka 11/13, 93-457 Łódź
Polska łódzkie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 20.04.2021 0 0 0 0

Zamówione zostały okna 12 sztuk kolor z oby stron ciemny. Przyjechały i po założeniu były w środku brudne, dodam jeszcze ,że jedno okno zostało przywiezione inne niż zamówione. Wykonanie jest ok, ale zachęcam aby skorzystać z innych firm.

Gość 16.04.2021 1 0 1 0

Stanowczo odrawdzam, pół roku od zakupu pękła szyba, reklamacja nie została uwzględniona ze względu na zamontowane rolety, które wg. firmy nie można montować ze względu na brak możliwości odprowadzenia ciepła, sami oczywiście sprzedają rolety. W tym roku odmówiła posłuszeństwa zasuwnica, czas oczekiwania na serwis - miesiąc czasu bez możliwości zamknięcia okna zimą.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Petecki lub opinię o firmie Petecki? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: