Petecki opinie i oceny

Ocena firmy: ocena gwiazdki 3.59 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Petecki? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Petecki? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Petecki logo

ul. Rudzka 11/13, 93-457 Łódź
Polska łódzkie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 12.12.2021 1 0 1 0

Okna może i ok, ale ekipa montującą to mistrzostwo świata w negatywnym znaczeniu. Generelnie problemy z realizacją zamówienia w terminie, oraz firma montująca chyba z łapanki. W oddziale w Chrapczewie wśród sprzedawców panuje totalna spychologia i odwlekanie terminów reklamacji. Nie polecam!!!!!! Korzystałem z usług wielu firm i było różnie, ale podwykonawcy od Peteckiego powinni szewcom gwoździe prostować. Prawdziwy test montażu przychodzi zimą, koło okna nie usiądziesz. Wichura jak na Śbieżce.

Gość 27.11.2021 2 2 2 2

Odradzam kupna okna petecki miałem montaż w październiku 2021 po tygodniu zauważyłem rysy na oknie i zgłosiłem panu chrabiu zostałem przez nich olany a posiadają środki do skasowania rys olewają klijeta i muszę sam je skasować artur

Gość 14.09.2021 2 0 2 0

Wymienione miałem okna i drzwi balkonowe nie każdy dzień ale kilka dni w miesiącu sierpnia miałem okna i drzwi zewnątrz zaparowane wymieniane były 5-08- 2021.Dzwoniłem to mi powiedzieli że tak ma być do godziny 9 są zaparowane jak słońce wysuszy to dopiero widać.Drzwi balkonowe jak się otworzy to same się zamykają ,takich mają monterów ,a szef monterów ,mówi że 1000zł dziennie ma mieć . Firmę montującą to mają okropną nie życzę takich fachowców nikomu.Na drugi dzień okna mi się ruszały wylatywały z futryno,ale przyjechali na drugi dzień i poprawili .już byli dwa razy na poprawce ,Trzeci raz dzwonię żeby drzwi balkonowe poprawili dzwoniłem 3razy i nie ma ich . Nie polecam nikomu takich monterów .

Gość 20.04.2021 2 3 2 3

Zamówione zostały okna 12 sztuk kolor z oby stron ciemny. Przyjechały i po założeniu były w środku brudne, dodam jeszcze ,że jedno okno zostało przywiezione inne niż zamówione. Wykonanie jest ok, ale zachęcam aby skorzystać z innych firm.

Gość 16.04.2021 6 1 6 1

Stanowczo odrawdzam, pół roku od zakupu pękła szyba, reklamacja nie została uwzględniona ze względu na zamontowane rolety, które wg. firmy nie można montować ze względu na brak możliwości odprowadzenia ciepła, sami oczywiście sprzedają rolety. W tym roku odmówiła posłuszeństwa zasuwnica, czas oczekiwania na serwis - miesiąc czasu bez możliwości zamknięcia okna zimą.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Petecki lub opinię o firmie Petecki? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: