Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plast-Bud Perfectherm
Okna i drzwi balkonowe

5

Okna i drzwi balkonowe PERFECTHERM, to nowoczesne konstrukcje wykonane w najwyższym standardzie. Okna PERFECTHERM nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter, gdyż zadbano w nich o każdy detal. Rdzenie profili okiennych w czterech kolorach (białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe) po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną i pasują do nowoczesnych aranżacji.

Dzięki niskiej przyldze okno zyskuje większą powierzchnię szyby, a do pomieszczenia trafia więcej światła. Optymalnie dobrana ilość komór, zastosowanie dodatkowej uszczelki środkowej w ramie i w skrzydle oraz pakiet trzyszybowy sprawiają, że okna PERFECTHERM spełniają wymagania stolarki pasywnej.

reklama

Dwa kształty skrzydła - półzlicowane oraz niezlocowane, doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo. Okna PERFECTHERM nadają budynkom lekkości i niezwykłego stylu. Cztery kolory rdzenia profili tworzą harmonijne połączenie z bogatą gamą oklein. Okna PERFECTHERM doskonale prezentują się zarówno w klasycznej bieli jak i w drewnopodobnych foliach dekoracyjnych oraz modernistycznych kolorach z palety RAL.

Sześciokomorowe profile o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78 W/m2K. Zastosowanie trzech uszczelek w skrzydle i w ramie, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych.

Starannie opracowana i wytrzymała konstrukcja, zastosowanie zaczepów antywyważeniowych oraz pakietów z szybą bezpieczną skutecznie chronią budynek przed włamaniem. Profile okienne w klasie grubości A, okucia obwiedniowe z renomowanej firmy MACO w 5-tej najwyższej klasie antykorozyjności oraz duże specjalnie profilowane zbrojenia gwarantują niezawodność przez wiele lat.

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz okien i drzwi balkonowych PERFECTHERM:

  • profile w klasie A
  • 6 komorowy system profili
  • głębokość zabudowy 80 mm
  • pakiety trzyszybowe 48 mm o współczynniku 0,5 W/m2K
  • dodatkowa uszczelka środkowa w skrzydle i ramie
  • specjalnie profilowane wzmocnienie w skrzydle i ramie
reklama

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plast-Bud Końskie.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024