Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal MB-77 HS
Drzwi unoszono-przesuwne HST

0

System MB-77HS charakteryzują jedne z najlepszych parametrów z zakresu drzwi podnoszono-przesuwnych. Budowa profili pozwala na wykonywanie ekskluzywnych drzwi o dużych gabarytach, wypełnionych szkłem jedno- lub dwukomorowym. Zastosowane rozwiązania techniczne pomagają osiągnąć wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej. Dzięki właściwościom system sprawdza się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach.

MB-77HS posiada wiele zalet konstrukcyjnych. Wytrzymałe i smukłe profile umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi o imponujących parametrach:

  • ciężar skrzydła do 400kg,
  • wysokość do 3,2m,
  • szerokość do 3,3m.
reklama

Szeroki zakres wypełnień, uwzględniający stosowanie zestawów jedno- lub dwukomorowych, a także przekładki termiczne oraz dodatkowe akcesoria i wkłady izolacyjne pozwalają osiągnąć bardzo dobre parametry cieplne i akustyczne konstrukcji. System posiada dwa różniące się izolacją termiczną warianty konstrukcji: ST i HI.

Charakterystyczne dla modelu MB-77HS w kwestii dbałości o walory estetyczne konstrukcji są listwy przyszybowe w trzech wersjach wyglądu:

  • standard (prostokątne),
  • prestige (zaokrąglone),
  • style (kształtowe). 

Zamknięty kształt listew do szklenia oraz detale antywyważeniowe pozwalają uzyskać podwyższone własności antywłamaniowe bez zmian istotnych elementów konstrukcyjnych drzwi, a specjalne kształty uszczelki przymykowej i przyszybowej oraz odpowiednie okucia zapewniają wysoką szczelność na przenikanie przez drzwi wody i powietrza.

Profile dostosowane są do montażu wielu dostępnych na rynku okuć ryglowanych ręcznie i za pomocą automatyki. Istnieje także możliwość napędu drzwi automatem “HS-Master” sterowanym za pomocą przycisku lub pilota, a bezpieczeństwo użytkowania nawet dużych i ciężkich drzwi zapewnione zostało dzięki dostępnemu w systemie mechanizmowi “HS Speed Limiter”.

reklama

Szeroka gama kolorystyczna umożliwiająca aranżacje drzwi w dowolny i niezależny wystrój otoczenia zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024