Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal MB-104 Passive
Okna i drzwi balkonowe

0

System okien z przegrodą termiczną MB-104 Passive, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. Jego struktura spełnia wszelkie najostrzejsze wymagania przepisów i norm, konstrukcje z wykorzystaniem systemu MB-104 Passive są niezwykle wytrzymałe.

System MB-104 Passive służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje, poza doskonałą izolacją termiczną, bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

reklama

Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO. Parametry okien wykonanych z elementów systemu MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych, obowiązujących przepisów i norm, dlatego też system MB-104 Passive jest systemem dedykowanym do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Zalety systemu MB-104 Passive:

  • okna z certyfikatami Passive House Institute Darmstadt dla wersji MB-104 Passive SI oraz MB-104 Passive Aero,
  • wysoka izolacyjność termiczna dla okna otwieranego Uw od 0,53 W/m2K,
  • ponadnormatywne parametry szczelnościowe i izolacyjne,
  • szeroki zakres szklenia do 81mm.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024