Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal MB-Ferroline
Okna i drzwi balkonowe

0

System MB-FERROLINE posiada przegrodę termiczną. Doskonale nadaje się do renowacji zabytkowych budynków, z zachowaniem odpowiedniego wyglądu okien, które mogą imitować ślusarkę stalową i jednocześnie zapewnić przy tym uzyskanie bardzo dobrych parametrów technicznych konstrukcji. 

Można wykonywać okna otwierane do wewnątrz (rozwierane, uchylne, rozwierano-uchylne), okna otwierane na zewnątrz (rozwierane lub wychylne) oraz okna stałe z doskonałą izolacją termiczną i akustyczną, szczelnością na wodę i powietrze oraz wysoką wytrzymałością. MB-FERROLINE oferuje kilka rodzajów wyglądu zewnętrznego kształtowników.

reklama

Dostępne w systemie ościeżnice renowacyjne pozwalają na montaż nowej stolarki bez konieczności demontażu starych ościeżnic, a więc bez ryzyka ewentualnego uszkodzenia muru wokół okien. Widoczna szerokość profili aluminiowych jest tak dostosowana, że nie powoduje dużych różnic w wyglądzie zewnętrznym pomiędzy starymi a nowymi oknami.

Bazując na sprawdzonych rozwiązaniach i posiadając całą gamę nowych profili o odpowiednich kształtach mamy w systemie MB-FERROLINE możliwość wykonania konstrukcji o wyglądzie idealnie dopasowanym do charakteru budynku.

Główne zalety systemu:

  • Klasyczny wygląd okien.
  • Wysoki stopień ochrony cieplnej konstrukcji wynikający z zastosowania rozwiązań technicznych systemu MB-86, dostępne 2 wersje izolacyjności termicznej profili: ST oraz SI.
  • Wysoka szczelność na przenikanie wody i infiltrację powietrza.
  • Szeroki zakres szklenia do 61,5mm.
  • Możliwość wykonania konstrukcji antywłamaniowych do klasy RC2.
  • Zastosowanie typowych rowków okuciowych typu „Euro” pozwala na montaż większości dostępnych okuć renomowanych firm.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024