Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal Slimline
Okna i drzwi balkonowe

0

System SLIMLINE posiada przegrodę o wysokiej izolacyjności termicznej, służy do wykonywania różnych typów okien otwieranych do wewnątrz (rozwieranych, uchylnych, rozwierano-uchylnych) oraz stałych, które cechuje doskonała izolacja termiczna oraz dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

System okien MB-Slimline, dzięki bardzo małej szerokości profili aluminiowych widocznych od strony zewnętrznej konstrukcji, umożliwia budowę skrzydeł okien w dwóch wariantach – z widocznymi lub niewidocznymi profilami (SG) od zewnętrznej strony zabudowy. Wygląd pól stałych i otwieranych, w przypadku użycia niewidocznych skrzydeł, jest więc prawie identyczny.

reklama

System ten może również świetnie zastąpić starego typu okna wykonane z profili stalowych, zapewniając podobny wygląd w widoku od strony zewnętrznej zabudowy, jednocześnie znacznie zwiększając izolacyjność termiczną przegrody.

Główne zalety systemu:

  • Wysoka szczelność na przenikanie wody i infiltrację powietrza oraz doskonała izolacyjność termiczna możliwa jest do uzyskania między innymi dzięki specjalnym kształtom uszczelki centralnej.
  • Dobra izolacyjność termiczna.
  • Szeroki zakres szklenia do 81mm.
  • Zastosowanie typowych rowków okuciowych typu „Euro” pozwala na montaż większości dostępnych okuć.
  • Technologia wykonania konstrukcji jest maksymalnie uproszczona. Połączenia profili (narożne i typu „T”) wykonuje się poprzez skręcanie lub kołkowanie.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024