Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal APX 703
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe APX 703 to system klasycznych konstrukcji z uszczelnieniem środkowym, które łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem użytkowania. Zastosowane rozwiązania zapewniają wysoką szczelnością konstrukcji oraz długą żywotnością mechanizmów okuciowych, które są odizolowane od warunków zewnętrznych.

Okna i drzwi balkonowe APX 703 to forma profili będąca odpowiedzią na współczesną architekturę, która wymaga nowych standardów. Harmonijne kształty, mocna konstrukcja i atrakcyjne wzornictwo to gwarancja ponadczasowej elegancji. System trzech uszczelek to nie tylko większa szczelność całej konstrukcji, ale też zdecydowanie dłuższa żywotność mechanizmów okuciowych, które są odizolowane od warunków zewnętrznych w tzw. suchej komorze.

reklama

Wielkomorowa budowa profili wraz z systemem uszczelnienia konstrukcji pozwoliła również na poprawę właściwości cieplnych profili, które w przypadku serii APX 703 umożliwiają uzyskanie współczynnika izolacyjności termicznej na poziomie Uf=1,2 W/m2K. Przy zastosowaniu energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 41mm można uzyskać doskonałe parametry cieplne okien. Szeroka oferta folii dekoracyjnych oraz system nakładek aluminiowych umożliwiają uzyskanie praktycznie dowolnej kolorystyki okien.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.