Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal GPX 74 RL
Okna i drzwi balkonowe

0

GPX 74 RL jest wielokomorowym systemem o głębokości 84,5mm z zokrąglonymi listwami przyszybowymi. Okna i drzwi balkonowe GPX 74 RL, dzięki wielokomorowej konstrukcji, gwarantują znakomitą izolację cieplną, a dzięki dużym stalowym wzmocnieniom w ościeżnicy i skrzydle, zapewniają wysoką statykę i montaż dużych okien.

Mogą zostać wyposażone w antywłamaniowe szyby i okucia. Dla osób przykładających wagę stylu i pełnej harmonii detali GPX 74 RL to właściwe rozwiązanie. Na oryginalną estetykę składają się zarówno kontury okien, jak i zaokrąglone listwy przyszybowe. Tym samym można wyrazić swoją indywidualność i styl życia.

reklama

Okna z systemu profili GPX 74 RL gwarantują znakomitą izolację cieplną dzięki wielokomorowej konstrukcji i głębokości skrzydła 84,5mm. Zastosowanie dużych stalowych wzmocnień w ościeżnicy i skrzydle zapewnia wysoką statykę i umożliwia montaż dużych okien, odpornych na znaczne obciążenia wiatrem.

Biorąc pod uwagę, że ochrona i bezpieczeństwo są ważnymi kryteriami wyboru okien, okna w systemie GPX 74 RL mogą zostać wyposażone w antywłamaniowe szyby i okucia.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024