Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Plastixal Kubus
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe KUBUS, to konstrukcje zapewniające elegancki i harmonijny efekt wizualny dzięki ujednoliceniu wymiaru systemu do 100 mm. Zarówno kombinacja ramy ze skrzydłem jak również złożenie ze słupkiem ruchomym mają tę samą szerokość równą 100 mm. Dzięki temu okna o różnych funkcjach (rozwierno-uchylne, rozwierne ze słupkiem ruchomym, szklenie stałe) od zewnątrz wyglądają identycznie, co tworzy elegancki, harmonijny efekt wizualny.

Duże przeszklenia umożliwiają efektywne doświetlenie pomieszczeń i stwarzają szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz. Okna i drzwi balkonowe KUBUS, to nowe spojrzenie na stolarkę okienną, które doskonale wpisuje się w ideę architektury transparentnej. Od wewnątrz KUBUS tworzy jedną, zlicowaną płaszczyznę a wyraźne kontury przylgi podkreślają spójny, nowoczesny wygląd od strony zewnętrznej.

reklama

KUBUS przekonuje również walorami użytkowymi. Płynne kontury ramy i całkowity brak uszczelki w ramie umożliwiają wygodną pielęgnację a perfekcyjnie zaprojektowany uskok w ramie tworzy ciepłe uszczelnienie środkowe.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.