Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal Lifetime
Okna i drzwi balkonowe

0

Firma PLASTIXAL to jedyny producent okien w Europie, który zapewnia dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Lata prac ekspertów skoncentrowanych na otrzymywaniu najwyższej jakości stolarki zaowocowały produktami, które powstają w zawansowanych procesach technologicznych, są niezwykle trwałe, a przez to niezawodne. Oprócz znakomitego produktu nabywacie Państwo także poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że okna i drzwi balkonowe LIFETIME, obok fundamentów, będą najtrwalszym ogniwem Waszego domu.

Wyjątkowo trwała powierzchnia profili okiennych powstaje w ten sposób, że biały podkład PVC okna zostaje pokryty barwnym szkłem akrylowym w procesie koekstruzji, dzięki czemu zyskuje nieporównywalnie wyższą trwałość niż powłoka okna lakierowanego, czy okleinowanego, które ulegają procesowi blaknięcia. Powłoka acrylcolor nie ulega takiemu zjawisku.

reklama

Szczelność uszczelek wpływa bezpośrednio na energooszczędność okna i wodoszczelność, które odgrywają istotną rolę zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych, czyli jesienią, zimą i wczesną wiosną. Okna i drzwi balkonowe LIFETIME posiadają bardzo wysoką klasę wodoszczelności 9A, a dożywotnia gwarancja obejmuje zachowanie szczelności uszczelek przez cały okres użytkowania. Wypełnienie jednej z komór profilu okiennego pianą poliuretanową pozwala nam podnieść i tak świetne właściwości izolacyjności termicznej i akustycznej okna LIFETIME.

Plastixal zapewnia w oknach LIFETIME dożywotnią gwarancję prawidłowego funkcjonowania okuć Titan axxent 24+. Przeglądy serwisowe okien Lifetime służą między innymi regulacji mechanizmów okuciowych. Profil okna LIFETIME to kwintesencja stylu i elegancji. Kryte zawiasy nie pozwalają aby cokolwiek zaburzyło harmonię i naturalny styl okien. Poza tym ukryte zawiasy to zwiększona nośność skrzydła okna – do 180 kg.

Najwyższej jakości szyba Eclaz stosowana w oknach LIFETIME to źródło naturalnego światła, a dzięki temu dobrego samopoczucia. Eclaz posiada najwyższą na rynku przepuszczalność światła naturalnego dla zespoleń trzyszybowych.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024