Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Słowińscy HS
Drzwi unoszono-przesuwne HST

0

Drzwi tarasowe drewniano-aluminiowe, unoszono przesuwne HS, to nowoczesna konstrukcja, która umożliwia instalowanie szkła bezpośrednio w progu i elementach ramy. Takie rozwiązanie ogranicza ilość drewna w wyrobie i znacząco zwiększa rozmiar szyby, a co za tym idzie ilość światła w pomieszczeniu.

HS Horyzont jest dedykowany budynkom o minimalistycznym designie. Przesuwne balkony bezprogowe HS Portal 250 to doskonała propozycja dla ludzi, którzy cenią bliskość otaczającej przyrody i pragną mieć w swym domu możliwie jak najwięcej światła. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu okuć firmy SIEGENIA jesteśmy w stanie wykonać balkony przesuwne o szerokości dochodzącej do 18 metrów i maksymalnej wysokości 2,7 m.

reklama

Pomimo tak dużych wymiarów skrzydło balkonu HS zamyka się i otwiera niezwykle łatwo. Specjalnie zaprojektowany "ciepły" profil aluminiowy stanowiący próg balkonu HS umożliwia osadzenie dolnej części balkonu na równi z poziomem posadzki w salonie. Stosując balkon HS różnica wysokości pomiędzy stroną zewnętrzną i wewnętrzną budynku wynosi jedynie 19 mm.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Słowińscy.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024